Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Січень » 02

Порада - проти ожиріння


Чим більш економічно відкритою є країна, тим більше в ній ресторанів і забігайлівок швидкого харчування, а також товстих людей.

«Не випадково держави з найвищими показниками ожиріння серед населення - це країни з ліберальним підходом до торгівлі, такі як США, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія і Канада, на відміну від Японії та Норвегії, де торгівля строго регулюється державою», - зазначають дослідники з університету Мічигану, США.

Згідно з результатами аналізу даних з 26 розвинених країн, в США на кожні 100 000 чоловік припадає 7,5 ресторанів швидкого харчування, а в Канаді - 7,4. Рівень ожиріння в США становить 31% серед чоловіків і 33% серед жінок. В Канаді ці цифри дорівнюють 23% для чоловіків і для жінок.

... Читати далі »

Переглядів: 11237 / Дата: 02.01.2012
Коментарів: 0

Порада - Краще встати раніше


Люди, які рано встають вранці, зазвичай відрізняються наявністю хорошої фігури, вони більш щасливі і мають менше проблем зі здоров'ям, чого не можна сказати про тих, хто любить повалятися подовше, з'ясували вчені. Вони заявляють: той, хто рано встає, швидше виконує ранкові справи по дому, раніше збирає дітей у школу і виїжджає на роботу, пише The Telegraph.
А ось люди, що встають пізно, ризикують заробити депресію, страждати від стресу і зайвої ваги. Дані висновки були зроблені на основі онлайн-опитування 1068 осіб. Їх запитували, наскільки вони щасливі і відчувають тривожність. Дослідників цікавило також їх фізичне здоров'я, режим харчування і сну.

Виявилося, любителі встати раніше вже не спали в районі 7 ранку, а "люди вечора" чекали, поки годинник покаже 8:54. Що ж до вихідних, то обидві групи воліли відіспатися. Але "жайворонки" вставали в 7:47, а "сови" - в районі 10 ранку. У результаті аналіз зібраної інформації засвідчив: у першої групи відзначал ... Читати далі »
Переглядів: 11290 / Дата: 02.01.2012
Коментарів: 0

Совет: Чистим клавиатуру компьютера


1. Отсоединяем клавиатуру от компьютера.

2. Размещаем её перед собой на столе. Записываем на листке, в каком порядке расположены клавиши, а лучше, конечно, сфотографировать (на телефон, например).

Фото можно сразу закинуть на компьютер, чтобы смотреть на него при монтаже клавиатуры на большом экране.

3. Аккуратно вынимаем клавиши с помощью любого орудия, которым можно их поддеть. Например, отверткой.

Клавиша выдёргивается вертикально вверх с некоторым усилием. Не бойтесь – они снимают ... Читати далі »

Переглядів: 11388 / Дата: 02.01.2012
Коментарів: 0