Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Березень » 09

Алергія на холод


Науковці знайшли генетичну мутацію, яка обумовлює таке імунне захворювання як холодова алергія. Про це пишуть західні ЗМІ.

Захворювання проявляється як гостра імунна реакція організму на низькі температури. Під час дослідження трьох сімей, у яких людям було встановлено цей діагноз, була виявлена генетична мутація PLAID. Виявилося, що ця мутація є причиною не лише холодової кропивниці, а й інших аутоімунних захворювань шкіри.

У людей з цією мутацією не вистачало маленької частини у ДНК, що призводило до постійної активації гена PLCG2, який змушував антитіла реагувати на власні клітини організму. У людей з цією аномалією навіть простий вітерець викликає гостру реакцію.
Переглядів: 11182 / Дата: 09.03.2012
Коментарів: 0

У веснянках більше меланіну, який захищає шкіру


Шкіра з веснянками навесні більш захищена, бо у веснянках більше меланіну. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус.

"Веснянки - це точки, в яких більше меланіну, ніж в інших місцях шкіри. Меланін – це природний темний пігмент, що міститься у шкірі. Він поглинає ультрафіолетові промені і тим самим захищає тканини глибоких шарів шкіри від променевого пошкодження. Тобто, люди з веснянками більш захищені навесні, аніж інші", - стверджує експерт.

Нагадаємо, експерт радить обов’язково використовувати навесні захисні креми для шкіри.


Переглядів: 11085 / Дата: 09.03.2012
Коментарів: 0

Эрозия зубов ? Лечи желудокВ исследовании, которое продолжалось 6 месяцев, приняли участие 12 пациентов с гастроэзофагеальным рефлюксом (ГЭР) и 6 участников из контрольной группы. С помощью цифрового оптического сканера специалисты оценивали степень поражение зубов эрозией и истощение эмали. Исследование показало, что объем пораженной эмали у пациентов с изжогой в 3 раза больше, у участников из контрольной группы. У большинства пациентов с изжогой наблюдалась эрозия или стирание эмали.

Авторы исследования считают, что стоматологи, диагностируя у пациентов эрозийные повреждения эмали, могут рекомендовать им обратиться к гастроэнтерологу.


Переглядів: 11047 / Дата: 09.03.2012
Коментарів: 0

Совет: как выгодно обменять виртуальные деньги

Люди, которые зарабатывают в Интернете очень хорошо понимают, как важен выгодный курс обмена виртуальных денег, а особенно, когда речь идет о больших суммах. Именно поэтому, советуем вам пользоваться сервисами мониторинга обменных курсов, которые подскажут, где выгодней всего обменять ваши виртуальные деньги. Ведь, например, на таких мониторинг-сайтах вы без проблем узнаете, где самый выгодный обмен wmr на Сбер.

Однако, не стоит забывать, что Интернет — это достаточно опасное место, где нужно доверять только проверенным годами и многими клиентами сервисам. Именно поэтому, если вы еще не определись, какой именно сайт лучше всего использовать для мониторинга обменных пунктов, то советуем вам обратить внимание на проект BestChange.ru.
Переглядів: 11223 / Дата: 09.03.2012
Коментарів: 0