Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Червень » 27

Як подолати кризу монотонності


Партнер досконально вивчений, його звички і характер відомі, діти підростають, побут налагоджений - ніби все добре, але часто це і є початок кризи відносин. Життя протікає нудно, одноманітно, за заздалегідь спланованим сценарієм. Тому й називається даний складний період кризою монотонності.

Перші симптоми кризи виявляються в тому, що подружжя уникають суспільства один одного.

Чоловік усвідомлює, що йому не хочеться повертатися додому. Він затримується на роботі, вихідні проводить з друзями і знаходить будь-який привід, щоб виїхати з дому, раптом згадуючи, що давно не гостював у троюрідного брата.

... Читати далі »
Переглядів: 11180 / Дата: 27.06.2012
Коментарів: 0

Що робити якщо дитина ревнує?Коли у вашої дитини повинні з'явитися братик або сестричка, для вас настає дуже відповідальний момент. Ви повинні зробити все від вас залежне, щоб запобігти появи ревнощів у дитини або принаймні послабити її. В цей період старші син або дочка особливо потребують вашої турботи і любові. Ні в якому разі вони не повинні відчути охолодження до них.

Отже, в будинку з'явився малюк. Всі в родині зайняті тільки ним одним, всі в захопленні розглядають маленького чоловічка, який досить часто плаче, ласкаво, з усмішкою розмовляють з ним, носять його на руках. А про старшого всі раптом забули. Ось і уявіть собі, як йому раптом відчути себе зайвим у сім'ї та нікому не потрібним. І немає нічого дивного, що за такої ситуації ваша старша дитина починає ненавидіти і ревнувати того, хто на його думку, приніс йому стільки горя, тобто свого молодшого братика або сестричку.

... Читати далі »
Переглядів: 11352 / Дата: 27.06.2012
Коментарів: 0

Як все-таки навчиться любити себе!?!
Всі ми щиро вважаємо, що любимо самих себе. Але це дуже часто зовсім не так. Подивіться на своє життя, загляньте в свої стосунки з рідними, знайомими, з коханою людиною. І чи є взагалі кохана людина у вашому житті. Проаналізували? А тепер дайте відповідь чесно на питання. Ви щасливі? Якщо ви ненавидите свою роботу, якщо вам не приносять радості відносини з оточуючими, особисте життя залишає бажати кращого і мрії не збуваються, то відповідь очевидна. Людина, яка вміє себе любити, щаслива та фартова!

Усвідомити це не складно. Найважче зрозуміти, як же все-таки навчитися любити себе. Багато років нам з дитинств ... Читати далі »
Переглядів: 11500 / Дата: 27.06.2012
Коментарів: 0

Катаракта - причини виникнення та способи лікування


Катаракта - це поширене захворювання серед людей похилого віку на очах. Між склоподібним тілом і радужкою розташований кришталик усередині очного яблука. При катаракті може відбутися повне або часткове помутніння кришталика, він втрачає свою прозорість, тому потрапляє мало світла в око, отже, зір падає, і людина погано бачить, зображення розмите та нечітке. Якщо до лікаря вчасно не звернутися і затягнути лікування, то катаракта може зробити людину абсолютно сліпим.

Катаракта може зустрічатися в різному віці. Вона буває травматична, променева, вроджена, ускладнена. Але найчастіше це вікова, тобто стареча, розвивається у людей, які старші п'ятдесяти років.

Причини, через які виник ... Читати далі »
Переглядів: 12072 / Дата: 27.06.2012
Коментарів: 0