Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Липень » 31

Порада, чому потрібно рано лягати та вставати


Чому потрібно лягати спати до 00.00? Чому рано вставати - корисно? Чим краще режим жайворонка в порівнянні з розпорядком сови?

Інколи людина будучи завжди совою доводить, що це її біоритм, їй так жити комфортніше і в жайворонка перетворитися вона просто фізично не зможе. Але поступово починає приходити розуміння, що режим сови економічно і соціально не вигідний, а значить, потрібно міняти розпорядок. Але для цього необхідно себе мотивувати, переконати в правильності рішення.

Саме так з'явилися причини, чому рано лягати і рано вставати — корисно.
... Читати далі »
Переглядів: 11689 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада, як вирахувати індекс маси тіла


Розрахунок індексу маси тіла необхідний для того, щоб зрозуміти, чи є у Вас проблеми з вагою чи ні. Може бути врахований при лікуванні таких хвороб, як ожиріння і анорексія. Розробив цей показник бельгійський учений Адольф Кетеле ще в 1869 році.

Щоб правильно розрахувати індекс маси тіла, потрібно зовсім небагато. По-перше, ваш зріст, по-друге, вага. Формула обчислення наступна:

І = маса тіла, кг / (зріст * зріст), м
... Читати далі »
Переглядів: 12986 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада, як правильно вибрати взуття


Дуже важливу роль у здоров'ї людини відіграє догляд за ногами. Красиві ноги - заповітна мрія багатьох. А щоб вона здійснилася - необхідно, перш за все, знати, як правильно вибрати взуття.

Взуття не повинне бути ні просторим, ні тісним - взуття потрібно вибирати саме по нозі. Необхідно, щоб воно відповідало формі ноги. У тісному, незручному взутті уповільнюється кровообіг, внаслідок чого викривляються пальці. Таке взуття перешкоджає нормальному росту, а також розвитку ноги у дітей та підлітків. Високі каблуки теж вельми шкідливі, так як вони визначають неправильне положення стопи і таза, від чого страждають жіночі внутрішні органи.

... Читати далі »
Переглядів: 11735 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 31 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Сьогодні на багато що може вистачити енергії та ентузіазму, тому використовуйте надану можливість переробити всі справи і підігнати всі "хвости", але тільки не на шкоду здоров'ю.

ТІЛЕЦЬ

З'явиться інтерес до розгадування таємниць і спроби вплинути на хід подій, в які ви волею чи неволею можете бути втягнуті. Головне, при цьому точно знати, що саме хочете одержати, інакше ваші зусилля можуть піти в пісок.

БЛИЗНЮКИ

... Читати далі »

Переглядів: 12136 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада: як зачати хлопчикаВ усі часи сім'я вважалося щасливою, якщо в ній на світ з'являвся хлопчик. Адже він у майбутньому ставав спадкоємцем, продовжувачем сімейної справи, захисником, а також помічником в старості. Тому багато сімей твердо вирішують завести хлопчика. Але в голові відразу виникає багато питань: коли варто почати, які існують методи, який з методів краще і який з них найбільш ефективний. Зараз ми спробуємо розібратися в цьому.

Отже, як зачати хлопчика?

Відразу хочеться відзначити, що методів, що дає ... Читати далі »
Переглядів: 12564 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0