Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 02

Восточный гороскоп на следующую неделю: 6.08 - 12.08КОЗЕРОГАМ на следующей неделе следует переосмыслить накопленный опыт, попробуйте также наметить планы на будущее. Важные дела могут складываться не так, как бы вам хотелось, однако на помощь придет верный друг. С близкими людьми будьте внимательными и вежливыми.

ВОДОЛЕЙ на этой неделе должны использовать благоприятный момент, чтобы разобраться с нерешенными проблемами. Все силы сконцентрируйте на завершении уже начатых дел, тогд ... Читати далі »
Переглядів: 12099 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Порада, як боротися із ревнощамиРевнощі - почуття негативне, виникає, коли людина відчуває брак любові, уваги, турботи і поваги з боку коханого або дуже близької людини. Може викликатися як уявними, так і реальними причинами.

Але що ж таке ревнощі і як з ними боротися? Ревнощі можна порівняти з боягузтвом, тому що вони є свідченням не любові, а невпевненості в собі, в своїй привабливості і перевазі над суперницями (-ками), боязні бути покинутою (-им) і недооціненою (-им). Тому треба підвищувати самооцінку і позбуватися від ревнощів.

Отже, що робити, якщо ревнуєш?

... Читати далі »
Переглядів: 11533 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Варто розслабитися і плисти за течією, оскільки сьогодні навряд чи вдасться виконати хоча б один пункт з наміченого розпорядку дня. Це може перетворити вас на виключно дратівливу та нервову людину.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »
Переглядів: 11664 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Порада, як запам'ятати ім'я людиниСтикалися з таким? Знайомишся з людиною, дізнаєшся його ім'я, а через 5 хвилин вже роздумуєш, культурно чи ні знову запитати, як його звуть. Якщо такі ситуації мали місце бути, то ось декілька нехитрих порад, як запам'ятати ім'я людини.

... Читати далі »
Переглядів: 11356 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0