Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 05

Услуги няниВ жизни случаются разные ситуации, и иногда приходится браться за новую работу. Если вы решили устроиться в агентство домашнего персонала в качестве няни для детей вы должны знать, не только как ухаживать за малышами, но и как играть с ними. Ведь с помощью игры ребенку гораздо легче получать информацию об окружающих людях и предметах, и о мире, в котором он находится. А также усваивать базовые правила поведения по отношению к остальным членам семьи и общества. Когда вы выполняете обязанности няни, стоит иметь в запасе несколько мероприятий, которыми можно было бы занять крох. Эти мероприятия должны планироваться в соответствии с возрастной группой малышей.

Тем не менее, танцы, пение и чтение сказок вслух, это такие виды деятельности, которые являются подходящими для детей всех возрастов. Мероприятия должны планироваться также с учетом количества детей и их физических возможностей. Стоит отдельно сказать о детях с определенными проблемами, связанными с развитием, таким малышам скорее понадобятся усл ... Читати далі »

Переглядів: 11287 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Тест: як визначити свій тип характеруЩоб досить точно дізнатися тип характеру людини, потрібно зробити зовсім нехитру вправу. Те, яка сторона (права чи ліва) у Вас є провідною в певних ситуаціях, є лакмусовим папірцем рису характеру.

Проведіть цей простенький тест і Ви однозначно дізнаєтеся дещо нове про людину або про самого себе!

1. ВЕДУЧА РУКА
Сплетіть пальці рук "в замок" кілька разів - і Ви неодмінно помітите, що зверху виявляється один і той же великий палець. Лівий або правий? Якщо наверх лізе лівий палець, то у Вас емоційна натура, а якщо правий - у Вас аналітичний склад.
... Читати далі »
Переглядів: 113124 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Причини відсутності сексу після пологівПологи - хоч і природний, але разом з цим і дуже складний процес в житті більшості жінок. У зв'язку з цим багато молодих мам відчувають цілком з'ясовні труднощі до повноцінного повернення до сексуального життя. Які ж причини відсутності сексу після пологів можна виділити?

Для початку потрібно розуміти, що пологи в житті кожної жінки проходять особливо, залишаючи разом з тим певні відбитки у свідомості. Але разом з тим змінюється після пологів і тіло будь-якої жінки. Від інтимних відносин потрібно утриматися в перші п'ять-шість тижнів після пологів. Але часто зустрічаються випадки, коли жінки утримуються і більше цього терміну.

В такому випадку можна виділити як мінімум сім причин, чому жінки не хочут ... Читати далі »
Переглядів: 11473 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Порада: секс під час місячних, можна чи ні?Потураючи бажанням громадськості, жіночі журнали впевнено заявляють, що займатися сексом під час місячних можна і навіть потрібно, і протипоказань практично немає. Але все ж варто поцікавитись з цього приводу з думкою фахівця, отож чи шкідливий секс під час менструації.

Один гінеколог, піклуючись про жіноче здоров'я, сказав, що заняття любов'ю під час критичних днів не рекомендуються. І привів наступні причини:

1. Висока ймовірність розвитку такого неприємного захворювання, як ендометріоз. При місячних з матки разом з кров'ю виходять клітини її слизового шару (ендометрія), а під час сексу поступальні рухи члена можуть перешкодити їх виходу або, фігурально виражаючись, заштовхати ці клітини назад. Після цього шматочки ендометрії приживаються, де не треба (на матці, яєчниках, кишечнику) і починають вести себе, як матка, тобто щомісяця кров ... Читати далі »
Переглядів: 19211 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Радимо дізнатися про європейський стан стоматології на французькому сайті DentairePlus.org


У сучасному світі, на жаль, не всі можуть похвалитися здоровими зубами. Крім того через динамічний ритм життя, в якому у людини постійно не вистачає часу, іноді трапляється й таке, що хворий зуб вже настільки запущений, що залишається тільки один вихід - вирвати його. Однак, всі знають і чітко розуміють, що відсутність зубів - це, по-перше, не красиво в естетичному плані, а, по-друге, погано для здоров'я. У той же час вирішити дану проблему людини може імплантація зубів. До речі, якщо вам вистачить часу і коштів, то краще всього звернутися за допомогою у цьому питанні до французьких стоматологів, яких можна найти і за допомогою Інтернету, зокрема і на стоматологічному сайті Den ... Читати далі »
Переглядів: 11134 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Советуем: красивые букеты выгодно покупать только в интернет-магазине цветов


Многим современным украинцам интересно знать, где можно прочитать актуальные отзывы о интернет-магазин цветов shop.vashsad.ua, который в последнее время пользуется большой популярностью в Украине. Именно поэтому, мы советуем таким людям обращать внимание на различные форумы, а также специализированный сайты, вроде нашего, где можно быстро и в полной мере узнать все отзывы об этом виртуальном интернет-магазине цветов.

Однако, стоит отметить, что лучше всего не тратить время на отзывы, которые о этом цветочном виртуальном магазине только позитивные, а совершать покупки в нем, ведь он по праву занимает лидирующие позиции в Украинском государстве.

Кроме того не стоит забывать, что покупка товаров, как впрочем и услуг, с помощью мировой ... Читати далі »
Переглядів: 11209 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Сьогодні постарайтеся поглянути на себе очима стороннього спостерігача і усвідомити ті недоліки, які заважають підтримувати рівні стосунки з людьми. Особливо, якщо відчуваєте, що останнім часом все важче знаходити спільну мову з оточуючими.

ТІЛЕЦЬ

Широке застілля буде прекрасним приводом, як для нових знайомств, так і для обговорення важливих ділових проблем. Однак сьогодні краще відмовитися від вживання міцних напоїв, інакше ви можете втратити почуття міри і відчуття реальності.

БЛИЗНЮКИ

Весь день будете перебувати в клопотах і, не знайшовши собі помічників, можете не тільки втомитися, але й відчути занепад сил, особливо, якщо останнім часом не приділяли достатньо часу сну та відпочинку.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11597 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0