Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 08

Стакан грейпфрутового соку підвищує ефективність препаратів від раку в три рази


Один стакан грейпфрутового соку в день може в три рази підвищити ефективність препаратів від раку. Дослідники Чиказького університету вважають, що сік допоможе пацієнтам уникнути побічних ефектів, викликаних високими дозами ліків, а також знизити вартість лікування.

Коментуючи результати цього дослідження, газета Daily Mail нагадує, що ще недавно лікарі рекомендували пацієнтам уникати грейпфрутів в період активної терапії, так як він блокує фермент кишечника, що відповідає за природний розпад і поглинання багатьох ліків. За словами керівника дослідження доктора Езра Коена, в ході експерименту з'ясувалося, що грейпфрут не просто підвищує концентрацію протиракового препарату в крові пацієнта, але і збільшує його ефективність у кілька разів.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11206 / Дата: 08.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Використовуйте будь-який привід для того, щоб відмовитися від участі в справах, які запропонують оточуючі, так як не зможете знайти підходящу форму для втілення своїх ідей, і занадто багато сил і часу витратите даремно.

ТІЛЕЦЬ

Прекрасний день для нових починань, особливо пов'язаних зі світом мистецтва чи з благодійністю, оскільки вони принесуть у ваше життя вітер змін, а також дадуть можливість відчути себе щасливою людиною, перед якою ... Читати далі »

Переглядів: 11467 / Дата: 08.08.2012
Коментарів: 0