Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 14

Порада: зберегти пам'ять в старості допомагають чорний шоколад і какао

 

Чорний шоколад допомагає зберегти пам'ять і скоротити ризик розвитку хвороби Альцгеймера. У дослідженні, що проводилося в університеті в Аквілі, взяли участь 90 чоловік у віці 70 років. Всі добровольці були поділені на три групи, кожній з яких запропонували вживання високої, середньої або низької дози напоїв, що містять какао.

Напій, який пили добровольці протягом восьми тижнів, був приготований з какао-бобів, містив велику кількість флаванола - речовини, що поліпшує кровообіг у мозку і активізує розумову діяльність. При цьому з раціону учасників експерименту були виключені інші продукти, що містять флаваноли, такі як чай, червоне вино. ... Читати далі »
Переглядів: 11880 / Дата: 14.08.2012
Коментарів: 0

Астропрогноз на період з 13 по 20 серпня


Сонце знаходиться у вогняному Леві. До 19 серпня Місяць спаде. А в неділю буде молодик.

Головні відмітні якості народжених під знаком Лева - гордість і бажання завжди бути в центрі уваги. Тому, щоб підтримувати гармонійні відносини з представниками цього знака Зодіаку, необхідно постійно підкидати "поліна” з компліментів в камін їх самолюбства. Це не той тип людей, яким варто відкривати очі на їхні недоліки і намагатися вплинути, впливаючи прямолінійністю. Найменша критика або несхвалення, що торкнулися їх зовнішності, самовираження або дітей назавжди постане непереборним бар'єром між вами і Левом.

Місяць буде спа ... Читати далі »
Переглядів: 11437 / Дата: 14.08.2012
Коментарів: 0

Поради: Ідеальний коханецьМрія будь-якої жінки - люблячий чоловік і пристрасний коханець. Іноді може траплятися навпаки. В деяких випадках у жінки немає ні першого, ні другого.

Пояснення цьому просте - жінка не знає, чого вона сама хоче. Слід знати, що наявність коханця може негативно позначитися на сімейних відносинах, і ви зможете втратити і перше і друге. Адже часто коханці не бажають залишатися з жінкою та її проблемами. Але це теж відбувається з вини жінки - не змогла виховати свого коханця і чоловіка. У справжніх люблячих парах чоловік зможе пробачити і зрозуміти наявність коханця у дружини. Але реакція у нього буде не з приємних - винищити суперника, помститися. Тільки тоді жінки починають розуміти свої помилки, і каятися в них, але це робити вже пізно.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11762 / Дата: 14.08.2012
Коментарів: 0

Измена, неважно, чья, или поиск наслаждений


Любимая или любовница. Хождение по мукам

Что делать, если ты – любовница? Почему одни наслаждаются любовью, а для других – это адские муки?

…Все мы — половинчатые, и это по самой малой мере. Наш характер разделяется на более мелкие четверти, осьмушки и так далее и предоставляет для просмотра любимым все новые и новые грани. Привет геометрам, ищущим формулу любви! Но речь не о том. Все женщины считают, что отношения на стороне хороши тем, что, встречаясь ненадолго, мы выставляем ту часть себя, которую полюбил наш партнер. Почти как в правилах этикета, гласящих: "Если вы хотите угостить партнера фруктом, то ему нужно предложить большую и лучшую часть без косточки". Но…

Зачем это нужно ему?
Ученые пришли к выводу, что мужчина, не соблюдающий верность жене, чаще болеет и меньше живет. Но сильный пол, судя по всему, ... Читати далі »

Переглядів: 11480 / Дата: 14.08.2012
Коментарів: 0