Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 16

Яке місце на тілі людини саме привабливе для мікробів


Американські вчені задалися метою з'ясувати, яке місце на людському тілі найбрудніше і привабливе для мікроорганізмів. В цьому експерименті взяли участь близько 100 осіб, у число яких входили і чоловіки, і жінки, причому різного віку.
Аналіз мазків з різних місць людського тіла показав максимальну кількість мікробів у пупку. Там вчені нарахували близько 1,4 тисячі мікроорганізмів, при цьому половина з них є унікальними і мало вивченими, як стверджують дослідники.
Втім, фахівці заспокоюють тим, що близько 80% з виявлених мікробів не являють собою небезпеки для здоров'я людини і є практично в будь-якій частині тіла. А ось що залишилися при певних умовах (наприклад, зниження імунітету) можуть стати дуже серйозною загрозою. Тому не варто нехтувати рекомендацією ретельно вимивати ... Читати далі »
Переглядів: 11920 / Дата: 16.08.2012
Коментарів: 0

Професійна косметика: види і правила використання

установи міста Львова
Якісна професійна косметика розробляється і випускається спеціально для використання на фотозйомках, модних показах та на інших подібних заходах. Специфіка її застосування обумовлює наявність певних якостей, характеристик і особливостей.

Відомо, що зйомки можуть проводитися протягом довгих годин, в задушливих студіях, під софітами, або на відкритому повітрі, за любої погоди. В таких умовах макіяж моделей повинен залишатися бездоганним і стійким. Звичайні засоби мас-маркету, навіть найякісніші, просто не зможуть цього забезпечити, а от професійна косметика підходить ідеально. Для мейк-апу використовуються водостійкі туші для вій, дуже щільна за текстурою і досить важка тональна основа. Деякі креми виконуються на основі силікону. Звичайно, такий макіяж навряд чи можна назвати легким і комфортним для модел ... Читати далі »
Переглядів: 13245 / Дата: 16.08.2012
Коментарів: 0