Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 21

Астропрогноз на період з 20 по 26 серпня


Протягом трьох перших днів нового тижня Сонце все ще перебуває в Леві, а в середу в 19:00 переходить в знак Діви.

З цього моменту свої дні народження почнуть відзначати вельми прагматичні люди, які відчувають життя через деталі: по незначною фразі, жесту і навіть інтонації Діви вже можуть змалювати суть ситуації.

У понеділок, вівторок і більшу частину ... Читати далі »
Переглядів: 11267 / Дата: 21.08.2012
Коментарів: 0

Поради: що робити, щоб жінка отримала задоволенняСаме слово "задоволення" в словнику трактується як почуття якоїсь радості, від приємних відчуттів. А оскільки всі жінки на нашій планеті - емоційні істоти, то й реагують вони на кожну дрібницю по-різному, при цьому радувати їх потрібно, саме такими дрібницями.

Великою помилкою вважати, що жінка отримує задоволення від близькості тільки в той момент, коли відчуває оргазм. За своєю природою, тіло жінки унікальне, і від кожних дотиків до нього повинні нести емоційний заряд.

Як можна принести задоволення дівчині і які існують способи
... Читати далі »
Переглядів: 13430 / Дата: 21.08.2012
Коментарів: 0

Ожиріння викликає отупіння - встановили британські науковці


Британські вчені встановили, що люди з надмірною вагою входять до групи ризику по розумовим захворювань, повідомляє у вівторок ВВС-Россия.

У проведеному вченими дослідженні брали участь більше 6 тис. британців у віці від 35 до 55 років. Протягом 10 років учасники тричі проходили тест на розумову активність.

У результаті з'ясувалося, що у людей, які страждають ожирінням, зниження швидкості когнітивних процесів відбувається швидше, ніж у людей з нормальною вагою.

Експерти поки не впевнені в тому, що саме є причиною взаємозв'язку між ожирінням і спадом розумової діяльності, але висувають припущення, що виною тому можуть бути деякі порушення обміну речовин.

"Для того, щоб зрозуміти, наскільки важливо вплив генетики того чи іншого досліджуваного, а також тривалості періоду ожиріння на такі когнітивні функції як мислення і пам'ять, потрібно провести ще кілька тестів", - відзначають експерти.

... Читати далі »

Переглядів: 11096 / Дата: 21.08.2012
Коментарів: 0

Осторожно: таблетки от кашля с ... кайфом


Алексею - 25. Последние десять лет парень употребляет наркотики. Пробовал разные: от легкого курева до тяжелых. Несмотря на это, наркоманом себя не считает, а поэтому заявляет, что лечение наркомании — не для него. Уверяет: в любое время сам все это бросит. Просто пока нет необходимости. Правда, мама парня Оксана в это не верит. Женщина уже устала бороться с зависимостью сына. Стоит отметить, что с подобной ситуацией часто сталкивается и киевский реабилитационный центр czm-crimea.com.ua.
... Читати далі »
Переглядів: 12896 / Дата: 21.08.2012
Коментарів: 0