Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Жовтень » 08

Новий рік 2013 - Рік Чорної Водяної Змії


Безсумнівно, напередодні новорічного свята ми всі замислюємося про те, як зустрічати Новий рік Змії 2013. Адже кожен з нас хоче зустріти Новий рік так, щоб весь наступний рік супроводжувала удача й успіх у всіх сферах життя. Рік Чорної Водяної Змії фактично вступає в свої права десятого лютого 2013 року, а закінчиться тридцять першого січня 2014 року. Космічним елементом цього року змії є вода, а визнаними кольорами – чорний і фіолетовий.

Також року змії відповідають синьо-блакитні відтінки і зелений колір. А водній стихії властива динамічність, мінливість і рухливість. Водна змія приносить людям переміни і нестабільність, саме тому в цей рік дуже важливо все планувати заздалегідь і ретельно зважувати рішення, що приймаються. Вам треба буде стати набагато обережніше і завбачливіше. Але при цьому рік змії рідко буває динамічним і в той же час напруженим, порівняйте рік з символом і ви приблизно представите, що можна чекати від такого року.

... Читати далі »

Переглядів: 110934 / Дата: 08.10.2012
Коментарів: 0

Картофель фри - опасный канцероген


Проведя ряд исследований, американские специалисты сообщили, что такой популярный в заведениях быстрого питания картофель фри чрезвычайно вреден из-за присутствия в нем опасного канцерогена.

Сотрудники Американской химической ассоциации пришли к выводу, что замороженный картофель, в частности тот вид, который поставляется в сеть заведений фаст-фуда и рестораны, может стать причиной возникновения онкологических заболеваний.
Чтобы уменьшить время, которое необходимо для окончательного приготовления картофеля на кухне кафе или ресторана, этот замороженный продукт поставляется в заведения общепита не только нарезанным на дольки, высушенным, но также и частично приготовленным.

Эксперты утверждают, что именно подобная фабричная обработка картофеля и приводит к тому, что в овоще сохраняется содержащийся канцероген акриламид. Это вещество присутствует во множестве продуктов и картофель не исключение. Грамотное приготовление овоща, по идее, должно уменьшать количество акриламида, но применяющиеся в нынешнее время способы приготовления и заморозки картофеля, не позволяют достигнуть этого эффекта. ... Читати далі »

Переглядів: 11104 / Дата: 08.10.2012
Коментарів: 0