Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Жовтень » 21

Зняти квартиру на добу сьогодні воліє все більша кількість мандрівниківРинок нерухомості Львова вже давно може похвалитися такою послугою, як короткострокова оренда комфортабельного житла. Саме тому зняти квартиру у Львові подобово не так уже і складно, а особливо, якщо скористатися допомогою сайта clubrent.biz. Так як місто круглий рік відвідують бізнесмени, політики і туристи, то попит на таке житло постійно підвищується. У порівнянні з проживанням в готелі, квартири найбільш привабливі, так як проживання в них дає можливість заощадити, і при цьому не відмовляти собі в зручності та комфорті. Навіть у самому першокласному готелі навряд чи можна відчути себе як вдома, а якщо зняти квартиру на добу, то можна відразу ж потрапити в оточення самих звичних речей, зокрема це стосується меблів і побутової техніки. Іншими словами - чуже житло, яке стало на кілька днів вашим, практично не відрізняється від того, в якому ви прожили не один рік. Вибрати найбільш зручний варіант, як з точки зору внутрішнього облаштування, так і з погляду місцерозташування, дуже просто, так само просто і заповнити заявку. Бувалі мандрівники рекомендують новачкам не зв'язуватися з пр ... Читати далі »
Переглядів: 11058 / Дата: 21.10.2012
Коментарів: 0

Хлеб пустыни - финики

 
Ощутить пользу фиников можно лишь при одном условии: умеренность. Помни: все, что тебе нужно, - это 3-5 штук в день. Иначе все плюсы, о которых мы рассказывали, превратятся в... тоже плюсы - лишних килограммов ... Читати далі »
Переглядів: 12065 / Дата: 21.10.2012
Коментарів: 0

Коли секс перестає бути дружнім


Що таке дружній секс або що відбувається, коли дружні стосунки між чоловіком і жінкою переростають в інтимні

Види дружби між чоловіком і жінкою

Прийнято вважати, що чоловік і жінка дружити не можуть. Міжстатеві дружні стосунки бувають тільки в тому випадку, коли між чоловіком і жінкою немає фізичного потягу. Ще Фрідріх Ніцше сказав, що чоловік і жінка зможуть дружити тільки тоді, коли відчувають один до одного певну частку фізичної відрази. Тобто вони подобаються один одному, але одна лише думка зайнятися сексом викликає мало не напад нудоти. Якщо це не так, то вони рано чи пізно опиняться в одному ліжку.

Існує ще один варіант, при якому можлива міжстатева дружба: один з партнерів хоче інтимної близькості, а іншому цілком достатньо уваги і спілкування. Складність таких відносин у т ... Читати далі »

Переглядів: 11826 / Дата: 21.10.2012
Коментарів: 0

Львовская осень богата на различные фестивали: советуем взять участие

Львовская осень богата на различные фестивали, на которых можно и авто шины диски купить, и сыра поесть, и вина попить. Так, к примеру, не успел "отгреметь" Праздник кофе, как этого уикенда нас ждет ІІІ городской Праздник сыра и вина. Новинкой фестиваля станет "Гигантская давильня винограда", в которой, как и положено в винодельческом процессе, буд ... Читати далі »
Переглядів: 11261 / Дата: 21.10.2012
Коментарів: 0