Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Жовтень » 25

Снимаем боль в животе массажем


Массаж от боли в животе

Техника, которая способна снять напряжение и боль в области живота.

1. Перед началом массажа ладони нужно согреть. Лягте на спину и положите ладони на живот. Дышите медленно и глубоко. Ощутите, как живот поднимается и опадает в такт дыханию и расслабляется.

  2. Начинайте мягко поглаживать живот сначала одной рукой, вернее всей ладонью, затем другой ― в направлении по часовой стрелке.

  3. Пальцами правой руки помассируйте живот по кругу, слегка «вминая» кончики пальцев круговыми движениями, затем сдвигайтесь по часовой стрелке и массируйте следующую точку, и далее по кругу.

  4. Положите ладони на живот выше и ниже пупка. Сдвигайте их вверх попеременными легкими похлопывающими движениями: одна рука двигается ... Читати далі »

Переглядів: 12020 / Дата: 25.10.2012
Коментарів: 0

Інтимно про хлопчиків


Важливе відкриття (інтимно про хлопчиків)

У но­во­на­род­же­но­го хлоп­чи­ка голівка ста­те­во­го чле­на за­кри­та ніжною шкіркою - крайнь­ою плот­тю, яка не зрушується з місця. Ду­же ско­ро ба­га­то батьків по­чи­на­ють сумніватися: чи це нор­маль­но?

Відповідь більшість лікарів да­ють по­зи­тив­ну: до пев­но­го терміну так і по­вин­но бу­ти. Стан цей називається фізіологічним фімозом. Вік, в яко­му має відбутися відкриття, визначає при­ро­да. Го­лов­не, щоб це тра­пи­ло­ся до по­чат­ку ста­те­во­го дозрівання, тоб­то до 14-16 років.

Про­те ба­га­то лікарів ква­пить­ся з вис­нов­ка­ми і нерідко ре­ко­мен­ду­ють обрізання (циркумцизію) ще в дитинстві в цілях єктенії профілактики. Своє рішення во­ни час­то мо­ти­ву­ють тим, що під крайнь­ою плот­тю накопичується бруд, який мо­же ... Читати далі »

Переглядів: 11653 / Дата: 25.10.2012
Коментарів: 0