Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Жовтень » 26

Ягоды асаи останавливают старение мозга


Экзотические ягоды останавливают старение мозга

Ягоды асаи обращают вспять связанные со старением умственные и двигательные нарушения. Об этом свидетельствуют данные эксперимента на крысах, проведенного учеными Университета Тафтса.

В исследовании, представленном на конференции Общества неврологии в Новом Орлеане, ученые давали пожилым крысам рацион, включавший 2% одного из двух видов ягод асаи, растущих в бассейне Амазонки. Крысы, разделенные на две группы, проходили психомоторные тесты и исследование памяти. Крысы, получавшие ягоды асаи, продемонстрировали гораздо лучшие результаты.

«Каждый раз, когда мы можем повлиять на состояние памяти у пожилых животных – довольно значительное событие. Исследование показало результаты, сходные с результатами употребления малины и черники, но ягоды асаи имеют несколько другую структу ... Читати далі »

Переглядів: 11309 / Дата: 26.10.2012
Коментарів: 0

Розрив меніска: як лікувати


Розрив меніска являє собою одну з найпоширеніших травм колінного суглоба, особливо влітку. Зірвати меніск для людини, яка веде активний спосіб життя, так само просто, як дитині розбити коліно. Різке і сильне обертання на опорній нозі, незручний рух, тривале сидіння на корточках можуть створити таке високе навантаження на одиницю площі, що меніск не зможе витримати, хоч і володіє досить великим запасом міцності.

Розрив меніска: як лікувати?

Симптоми травми

Відрізнити звичайний забій від розриву меніска не може без досконального обстеження навіть досвідчений фахівець. Єдиного стандартного тесту на наявність розриву меніска, всупереч поширеній думці, не існує. Але є симптоми, які зобов'язують хворого негайно відправитися до хірурга:

    коли відразу після того, як трапилася травма коліна з'являється сильний біль; важко зігнути і розігнути ногу у великих межах; відчуття клацанн ... Читати далі »
    Переглядів: 15585 / Дата: 26.10.2012
    Коментарів: 0