Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Квітень » 14

Індустрія краси, яка може вбити


Товари індустрії краси, які можуть вас вбити. Топ 15 товарів

Багато жінок не можуть жити без косметики. Вони навіть не задумуються про її шкоду. Скільки речовин, що підривають наше здоров’я, знаходиться в повсякденних речах для поліпшення зовнішнього вигляду, ви дізнаєтеся в цій публікації.

1. Губна помада.

The Washington Post опублікував інформацію, що 400 виробників губної помади використовували у виробництві свинець, який може негативно впливати на основні процеси організму і шкідливий для всіх органів людського тіла. (Проте дослідження показують, що свинець у значно більшій кількості міститься в їжі, ніж в губній помаді.) Але факт залишається фактом, вплив цього металу на організм може виявитися смертельним, і покупці повинні бути акуратні з тим, чим вон ... Читати далі »
Переглядів: 1919 / Дата: 14.04.2013
Коментарів: 0

Головна загроза гарної жіночої шкіри


Визначена головна загроза гарної жіночої шкіри

Жіноча шкіра дуже ніжна, і найменші зловживання тут же відображаються на її стані, будь то похибки харчування або шкідливі звички. Причому найбільшої шкоди приносить використання тютюнової продукції, переконані британські дерматологи.

Вчені з Оксфордського університету провели обстеження шкірного покриву у двох групах по 300 пацієнток. У першу половину увійшли злісні курці, що вживають до 2 пачок сигарет на день. Решта дам ніколи не пробували курити, але мали зайву вагу. В ході роботи з'ясувалося, що серед жінок-курців більш 80% володіли зміненою шкірою, зокрема у них на обличчі присутній вугровий висип і жовті плями в області скронь і носогубного трикутника. А інших дівчат таких проявів або не спостерігалося, або мали місце поодинокі прищі внаслідок гормонального дис ... Читати далі »

Переглядів: 1758 / Дата: 14.04.2013
Коментарів: 0