Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Квітень » 26

Дружить с собственным мужем


Стоит ли дружить с собственным мужем?

Дружба бывает разной.

Духовной – когда людей объединяют схожие переживания и эмоции и им важно делиться ими друг с другом (почувствовала, что Бог есть, купила классную кофточку, перебрал сам карбюратор, понял, о чем хотел сказать Шекспир в «Леди Макбет»).

Творческой – когда люди занимаются деятельностью, интересной их партнеру (это может быть даже прохождение компьютерной игры).

Бытовой – тогда объединяет схожий образ жизни и способность создавать комфорт общими усилия ... Читати далі »

Переглядів: 1937 / Дата: 26.04.2013
Коментарів: 0

"Мамо, я так тебе люблю!"


Дитяча агресія - точна копія батьківської

Чи замислювалися ви, що малюк може просто повторювати ті фрази, які використовуються проти нього?

Коли ви незадоволені поведінкою малюка, намагайтеся називати поганим не його, а дію або вчинок, який він здійснив. Існує, наприклад, велика різниця між фразами «Ти поганий! Навіщо ти вдарив хлопчика?» і «Битися дуже погано!»

Крім того, ніколи не кажіть дитині, що ви її не любите або можете розлюбити. Мамина любов для малюка повинна бути завжди незмінна, постійна, вона повинна бути підставою життя маленького чоловічка - не руйнуйте її ні в якому разі, наслідки будуть давати про себе знати ще багато років. А щоб не чути образливих фраз на свою адресу, не говоріть їх малюкові - адже він всього лише копіює вас!

... Читати далі »

Переглядів: 1991 / Дата: 26.04.2013
Коментарів: 0

Последние и очень эффективные методы лечения псориаза можно узнать с помощью сайта med-zdorovie.comБывший начальник сектора № 3, тогдашний начальник химических войск ПрикВО, генерал-майор Алексей Слюсаренко провел в Чернобыле 100 дней. Шесть раз возвращался в этот ад. Об Алексее Владимировиче впервые стало известно из книги Виталия Микульского "Сектор № 3". Сегодня, спустя 27 лет со дня Чернобыльской трагедии, своими воспоминаниями он решил поделиться с журналистами, после того как изучил последние и очень эффективные методы лечения псориаза с помощью сайта med-zdorovie.com.

-В ночь с 25 на 26 апреля 1986 года состоялась страшная техногенная катастрофа в истории человечества. Вследствие неквалифициров ... Читати далі »

Переглядів: 1889 / Дата: 26.04.2013
Коментарів: 0

Астропрогноз на період з 22 по 28 квітня


Сонце знаходиться в Тельці: дні народження відзначають люди, націлені на матеріальне благополуччя і стабільність. Свої блага вони хочуть зберегти до смерті, і сприймають будь-яку зміну в житті як критичну ситуацію. У четвер буде повний місяць.

Венера (почуття) і Марс (дії) також знаходяться в земному ... Читати далі »
Переглядів: 1944 / Дата: 26.04.2013
Коментарів: 0

Екстремали мандрують до Прип’яті, а компанії замовляють утилізацію відходів на сайті pp-rial.lviv.uaОтруйна вода і отруєна радіацією земля - за цим їдуть туристи-екстремали до Прип'яті, що став "жертвою" катастрофи на Чорнобильській АЕС. Подорож по мертвому населеному пункту обходиться в 110 доларів США. Головне правило в колишньому місті атомників: дивитися, але не чіпати. У деяких районах рівень радіації сягає 80 мікрорентген при нормі в 30. У зоні ураження туристам можна перебувати тільки вісім годин, а тому, стверджують фахівці, така доза радіац ... Читати далі »

Переглядів: 11024 / Дата: 26.04.2013
Коментарів: 0