Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Квітень » 29

На межі нервового зриву дитинаДитина на межі нервового зриву

Сьогодні жод­не психологічне об­сте­жен­ня не об­хо­дить­ся без діагностики акцентуації ха­рак­те­ру. Са­ме во­ни скла­да­ють ос­нов­ний, стійкий ма­лю­нок особистості.

Чис­ло рис ха­рак­те­ру над­з­ви­чай­но ве­ли­ке і перевищує ти­ся­чу най­ме­ну­вань. Ри­си ха­рак­те­ру ви­яв­ля­ють­ся не тільки в їх якісній своєрідності, але і в кількісній виразності - є лю­ди більш-менш підозрілі, більш-менш щедрі, більш-менш чесні й відверті.

Ди­ти­на, як і кож­на лю­ди­на, в тій чи іншій мірі враз­ли­ва - во­на мо­же бу­ти чут­ли­вою до од­них стре­со­ген­них чинників і аб­со­лют­но бай­ду­жа до інших. Слаб­ка лан­ка в характері час­то виявляється ли­ше в тих важ­ких ситуаціях, які ви­ма­га­ють активізації са­ме цієї лан­ки. Так чи інакше, іноді ви­ни­ка­ють ситуації, ко­ли ма­люк не справляється з влас­ни­ ... Читати далі »

Переглядів: 1834 / Дата: 29.04.2013
Коментарів: 0

Бороться с болезнью Паркинсона помогают ягоды


Ягоды помогают бороться с болезнью Паркинсона

К такому выводу пришли американские ученые

Черника, клубника и земляника помогают бороться с болезнью Паркинсона. Как сообщает medvesti, дело в том, что в этих ягодах содержатся полифенолы, с помощью которых мозгом осуществляются все самые значимые функциональные проявления, а также выстраивается защита интоксикации крови токсичными белками.

 Поэтому в преклонные годы с помощью полифенолов можно победить болезнь Паркинсона и Альцгеймера, считают ученые.

 Исследователями университета Мэриленда (США) на примере опытов на мозге мышей и крыс было установлено, что у грызунов, питающихся черникой, мозговое вещество не было поражено токсинами.

 При поражениях болезнями Альцгеймера или Паркинсона обычно организм засоряется в большом количестве токс ... Читати далі »
Переглядів: 1830 / Дата: 29.04.2013
Коментарів: 0