Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Липень » 10

2-3 яблока в день улучшают память

Яблочный сок улучшает памят.

Исследование показывает, что яблочный сок сможет помочь усилить память. Это дает надежду на его использование при возрастных нарушениях и болезни Альцгеймера.

 

Ацетилхолин – важный медиатор головного мозга, вовлеченный в процессы памяти и обучения, нарушения которых являются важной составляющей болезни Альцгеймера. Ученые из Университета Массачусетса показали, что употребление яблочного сока может увеличить уровень ацетилхолина в мозге и улучшить память.

 

В эксперименте мыши, предрасположенные к болезни Альцгеймера, получали три различные диеты – обычную, недостаточную и недостаточную с яблочным соком. У мышей, получавших дополнительный яблочный сок, отмечалось повышение уровня ацетилхолина в мозге. Кроме этого, они лучше справлялись с тестами по прохождению лабиринтов, что свидете ... Читати далі »

Переглядів: 1875 / Дата: 10.07.2013
Коментарів: 0

Лікуємо вітрянку дома

  Як лікувати вітрянку дома

Перш за все, при підозрі на вітрянку потрібно показати дитину педіатру, щоб він підтвердив діагноз.
Лікування вітрянки в домашніх умовах
Лікування вітряної віспи зазвичай відбувається в домашніх умовах. Хворого слід ізолювати в окрему кімнату приблизно на 10-12 днів, все залежить від перебігу хвороби та індивідуальної реакції організму хворого на хворобу. Потрібно приймати прописані доктором препарати, які повинні зняти симптоми хвороби, і вживати заходів, які зменшать запалення організму:

ацетамінофен / ібупрофен знімуть жар;
антигістамінні засоби знімуть свербіж;
заспокійливі лосьйони;
... Читати далі »
Переглядів: 1977 / Дата: 10.07.2013
Коментарів: 0

Астропрогноз на період з 8 по 14 липня


Сонце знаходиться в знаку Рак. Представники цього знака народилися під управлінням Місяця і, відповідно, відрізняються особливою емоційністю і сентиментальністю. Починається період зростаючого Місяця.

Раки з дитинства чутливі і ранимі. Дорослішаючи, вони намагаються будь-якими способами створити навколо себе атмосферу захищеності: оточують себе близькими людьми, активно купують нерухомість та інші матеріальні блага.

У понеділок новий місяць: Сонце і Місяць зустрічаються в Раку близько 9 ранку. Це означає, що вже з першого дня нового тижня починається період зростаючого Місяця, і сили з кожною годиною прибувають. Відомо, що на новий Місяць добре починати справи і втілювати в життя ідеї, які виношувалися раніше. Проте варто враховувати, що до 20 липня Меркурій буде йти в ретроградному напрямку, а значить, що до цього часу кардинально нові ... Читати далі »
Переглядів: 1857 / Дата: 10.07.2013
Коментарів: 0