Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Серпень » 30

Мобильные телефоны - опасность


Какая опасность исходит от мобильных телефонов

Какая опасность исходит от мобильных телефонов. Вряд ли растущее в последнее время количество публикаций на тему вреда мобильных телефонов снизит количество людей, активно пользующихся этим средством связи, однако ученые надеются на то, что люди станут хотя бы немного внимательнее к своему здоровью, которое сильно страдает из-за негативного влияния излучения мобильных телефонов.

Специалисты Всемирной Организации Здравоохранения, опубликовавшие новый доклад о вреде мобильных телефонов, не просто собрали воедино все имеющиеся данные на эту тему, а провели дополнительное исследование, открывшее ряд новых фактов не в пользу мобильных телефонов.

... Читати далі »
Переглядів: 1757 / Дата: 30.08.2013
Коментарів: 0

Щоденна доза отрути - дезодоранти-антиперспіранти


Дезодоранти-антиперспіранти - щоденна доза отрути, яка веде до смерті

Сучасна людина вже не може обійтися без продуктів косметичної промисловості, наприклад, аерозольні дезодоранти-антиперспіранти стали необхідністю, яка завершає щоденний туалет.

За словами фахівців, майже 50% дітей у віці 11 років користуються дезодорантами, часто «ароматизуючи» себе настільки сильно, що за ними тягнеться справжній шлейф із запахів. Мільйонний прибуток від продажів дезодорантів забезпечують рекламні ролики, які стверджують, що всі дівчата будуть вражені наповал аромат певного парфуму.

За словами вчених, особливо така реклама ефективно діє на підлітків, що тривожить фахівців, які стверджують, що надмірне захоплення такими продуктами може стати причиною алергічних реакцій, астми і утрудненого дихання. У рідкісних випадках це може призвести і до проблем із серцевою діяльністю.

Морін Дженкінс із Allergy UK каже, що один з трьох до ... Читати далі »

Переглядів: 1675 / Дата: 30.08.2013
Коментарів: 0