Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Березень » 25 » 6 незвичайних ознак хвороб серця медики назвали

6 незвичайних ознак хвороб серця медики назвали

Інші Медичні поради

 

Своєчасна діагностика хвороб серця буває досить важкою. Однак існують деякі не зовсім звичайні симптоми, за якими можна розпізнати дані хвороби.

До одного з них відносяться зморшки на мочках вух. Дослідження показує зв’язок між появою подібних зморшок і підвищенням ризику атеросклерозу – хвороби, при якій всередині артерій накопичуються бляшки. Відразу 40 досліджень довели наявність зв’язку з цим, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.

Ще однією незвичайною ознакою є скупчення жиру або ксантоми під шкірою, які виникають на ліктях, колінах, сідницях і навіть повіках. Самі по собі ці ущільнення нешкідливі, але вони можуть свідчити про генетичну хворобу під назвою сімейна гіперхолестеринемія. Люди з цим станом мають надмірно високий рівень ліпопротеїдів низької щільності, які називають “поганим” холестерином.

Тривогу повинні викликати і округлі нігті на пальцях. Подібне округлення викликається надмірним виробництвом тканини в організмі. Причиною цього часто буває брак доступу насиченої киснем крові до пальців. Це досить старий медичний симптом, описаний ще Гіппократом. Він говорить про те, що серце погано справляється з прокачуванням крові по організму.

До речі, відкладення жиру можуть бути помітними не тільки під шкірою, а й навколо райдужної оболонки очей. Подібного роду кільця не впливають на зір, але говорять про наявність факторів ризику коронарних хвороб серця.

Хворі ясна і випадаючі зуби теж є симптомом проблем з серцем, адже погані бактерії з рота можуть проникати в кровотік і добиратися до серця.

Тривогу повинні викликати і сині губи, що свідчить про ціаноз. Якщо губи синіють при нормальних погодніх умовах, то з доставкою насиченої киснем крові по організму виникли проблеми.

Нагадаємо, що істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю на день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Також нагадаємо, що було названо потужні методи для покращення роботи серця.

Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Вас взяли на работу
[Сімейні поради]
Психологи советуют: Ради спасения брака супругам нужно спать отдельно
[Поради молодим мамам]
Совет: Нужна ли пустышка


Переглядів: 182 / Дата: 27.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...