Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Серпень » 21 » 6-річний хлопчик видав книгу, щоб допомогти другу боротися з рідкісним захворюванням

6-річний хлопчик видав книгу, щоб допомогти другу боротися з рідкісним захворюванням

Інші Медичні поради на http://radymo.com/


Єврейське видання The Forward розповіло про 6-річного Ділана Сигеле, який проживає разом з батьками у Беверлі-Хіллз. Дізнавшись про те, що його кращий друг, 7-річний Іона Пурназарян, страждає надзвичайно рідкісною формою глікогенозу, він вирішив допомогти йому вельми незвичайним способом.
 
Глікогеноз - загальна назва низки синдромів, обумовлених спадковими дефектами ферментів, що беруть участь у синтезі або розщепленні глікогену. Людям, які страждають цим захворюванням, необхідно цілодобове введення певних доз кукурудзяного крохмалю через живильну трубку.

Батьки Іона створили фонд, що допомагає докторові Девіду Вайнштейну з університету Флориди працювати над створенням ліків для лікування глікогенозу. Ділан заявив, що хоче підтримати фонд грошима і має намір написати для цього книгу. За один день книга під назвою "Шоколад" була написана. Автор особисто проілюстрував її і попросив батьків допомогти йому з виданням "праці".

Двічі, у листопаді та грудні, Ділан і Іона продавали екземпляри "Шоколаду" на ярмарках "Дня Міцва", що влаштовуються однієї з єврейських громад Лос-Анджелеса.

Через два місяці Ділану Сигелу вдалося перерахувати до фонду сім'ї Пурназарян більше 25 тисяч доларів. Одночасно його батьки створили благодійний сайт Chocolatebarbook: купуючи плитку шоколаду на цьому сайті, можна внести свій внесок у боротьбу з рідкісним захворюванням.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Зарядка для глаз необходима каждому
[Народні поради]
Совет: МЕД при истощении
[Медичні поради]
Совет: Сок - эликсир молодости

Переглядів: 1824 / Дата: 20.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...