Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Червень » 26 » 7 причин придбати розумний слуховий апарат

7 причин придбати розумний слуховий апарат

Інші Цікаві поради

 

У світі інноваційних технологій людей з усіх боків оточують розумні і функціональні гаджети. Багато хто щодня користується смартфонами, планшетами, носить «розумний годинник», якій надає безліч корисної інформації про фізичну активність і здоров'я. Це далеко не весь список корисних, цікавих, сучасних технічних пристроїв. Випускаються все більш нові та продуктивні апарати, які за запевненням виробників, допомагають у повсякденному житті, роблять його більш легким і комфортним. До таких винаходів належать сучасні зубні щітки з функцією нагадування про час процедури, телевізори, що працюють по вай-фай, розумні вилки, здатні контролювати споживаний об'єм їжі, і багато іншого.

Особливості і можливості

Не відстають від технічного прогресу і СА. Якщо вивчити історію цих пристроїв, можна зробити висновок, що протягом всього 20 століття, планомірно винаходилися і випускалися нові, більш досконалі моделі. Можна взяти будь-слухове рішення останнього покоління, наприклад Starkey, вивчити його функціонал і одразу буде зрозуміло, що він являє собою не тільки пристрій для компенсації слуху, але і складний мінікомп'ютер. Але як вибрати з цього різноманіття моделей підходящий варіант?

Аспекти вибору

Ми приготували для вас список 7 основних умов, які полегшать правильний вибір апарату для корекції слуху:

  1. Вони вміють адаптуватися до процесу розпізнавання та обробки звуку вашим мозком. Багато хто навіть не знають, що можливості чути ми зобов'язані не органам слуху, а головному мозку. Тому, якщо пацієнти використовують відразу два апарати для корекції слуху, вони синхронізуються між собою, створюючи імітацію роботи головного мозку. Ця технологія називається бінауральним слухопротезуванням.
  2. Вони перевищують можливості реального слуху. Звичайно, це твердження лише відносне, але має під собою реальні аспекти. Ви пробували коли-небудь розмовляти зі співрозмовником в шумному кафе? Це досить важко, бо заважають гучні звукові ефекти. Сучасні апарати для слуху володіють можливістю автоматичного налаштування, за допомогою якого вловлюється мова співрозмовника і придушуюється навколишній шум. Отже, люди з обмеженими можливостями, які використовують розумні апарати для корекції слуху, чують навіть чіткіше, ніж їх здорові співрозмовники.
  3. СА не бояться вітру. Багатьом з нас знайома ситуація, при якій, розмовляючи по телефону під час сильного вітру, ми чуємо неприємний шум. Потрапляючи в динаміки, вітер погіршує чутність. Саме так йде справа зі спеціальними апаратами для слуху. Точніше це було великою проблемою, поки не були винайдені нові моделі з функцією відсіювання шуму. Мікрофон, що приймає звук, автоматично спрямовується у протилежний від вітру бік.
  4. Можливість автоматичної адаптації. Розумні моделі СА безперервно сканують навколишнє середовище і визначають оптимальний режим функціонування. Це дуже зручно для людей з обмеженими слуховими можливостями і дозволяє в різних ситуаціях досягти оптимально можливої чутності. Автоматика спрощує процес управління апаратами, роблячи його більш зручним і комфортним.
  5. Функція самовдосконалення. Вручну звук налаштовується тільки при первісному використанні розумної моделі. Як правило, це здійснюється безпосередньо в центрі слухопротезування під час придбання апарату. Налаштуванням займається спеціаліст-сурдолог (консультація по підбору та налаштуванню тут). За короткий час розумні апарати підлаштовуються під уподобання пацієнта і запам'ятовують налаштування в найрізноманітніших ситуаціях звуковідтворення.
  6. Простий і легкий контроль. Незважаючи на те, що розумні слухові апарати настроюються автоматично, у житті іноді виникають ситуації, що вимагають втручання людини і грамотної настройки. Розумні моделі дозволяють налаштовувати режими з допомогою регуляторів, розташованих на корпусі, і навіть є спеціальний додаток для сучасних смартфонів. З допомогою таких програм можна регулювати гучність, тембр, вибирати функціональний режим, змінювати напрямок мікрофона в бік джерела звуку. Така тонка система юстування дозволяє персоналізувати СА під себе.
  7. Можливість синхронізації. Сучасні слухові апарати підключаються практично до будь-яких сучасних пристроєв. Їх можна використовувати у процесі прослуховування музики на вашому смартфоні, перегляду кінофільмів і передач, спілкування по мобільному телефону.

Всі ці налаштування дозволяють людям з обмеженими слуховими можливостями використовувати всі плюси сучасних технологій. Придбати розумні слухові апарати в Києві можна на офіційному сайті компанії «Беттертон» - https://bettertone.com.ua.

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Польза мяса для здоровья
[Спортивні поради]
Совет: В здоровом теле - здоровый дух
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Расслабляемся с любимым ароматом


Переглядів: 1227 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...