Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Червень » 26 » Аксіоми виховання дитини

Аксіоми виховання дитини

Інші Поради молодим мамам


1. Ні в якому разі не можна ставити дитині ультиматуми, наприклад часто практикуються "строгими, але справедливими" батьками фрази, з розряду "Не співаєш, на вулицю не вийдеш", "Не прибереш у кімнаті, мультфільми дивитися не будеш" і т.п. Отримуючи такі безапеляційні і безваріантно ультиматуми, дитина може затаїти образу на батьків і весь світ в цілому. Залишайте йому право вибору, пояснюйте про можливі негативні наслідки невиконання чогось, нарешті, допомагайте йому, заманюючи його в потрібний Вам процес особистим прикладом, і ніколи в майбутньому Ваш малюк не поставить Вам ультиматум, з яким вже Ви не зможете впоратися.

2. Не висловлюйте своє невдоволення криком, не показуйте свій гнів. Ви зобов'язані себе контролювати. Якщо Ви не можете стримати себе і прикрикнете на дитину, нехай вона навіть це заслужила, то, як Ви можете вимагати від нього не кричати у відповідь, або підвищувати голос в подібних ситуаціях? Крім того, Ваш гнів може налякати Вашу дитину, і вона стане Вас боятися, а гірше ситуації для формування здорової повноцінної особистості придумати складно. Намагайтеся завжди розмовляти з дитиною спокійно і без криків. Ви можете додати в голос жорсткості і цим дати зрозуміти, що негативно оцінюєте його поведінку, однак криків, а вже тим більше рукоприкладства бути не повинно.

3. Дитина не повинна відчувати вседозволеність і, навпаки, отримувати безпричинні заборони. Природно, вести дитині себе, так як їй хочеться, дозволяти не можна - Ви можете просто втратити всі нитки впливу на Ваше чадо і запустити процес виховання в неконтрольований політ. Але, в той же час, не можна ставити перед дитиною безпричинні для неї заборони. Маленька людина повинна розуміти, чому їй не можна робити те чи інше, одержати що-небудь або потрапити кудись. Вона повинна розуміти, що в існуючому світі є певні рамки і умовності, обмеження і заборони, а також розуміти причини і мотивацію їх встановлення.
Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: В морозы - никаких диет
[Кулінарні поради]
Совет: Польза и вред соевых продуктов
[Народні поради]
Совет: Грецкий орех - целитель


Переглядів: 11674 / Дата: 20.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...