Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Березень » 13 » Апендицит - симптоми, які не можна ігнорувати

Апендицит - симптоми, які не можна ігнорувати

Інші Медичні поради

 

Хоча хірургічна операція у зв'язку з апендицитом вважається однією з найпростіших, цей стан ні в якому разі не можна запускати, бо пацієнту загрожує гнійний перитоніт і навіть смерть.

Ось 7 симптомів, що свідчать про початок апендициту, якщо вони виникають одночасно, пише "Ортодокс".

Біль в животі. Один з перших і найголовніших симптомів апендициту. Даний біль є гострим, що стріляє, він з'являється в правій нижній частині живота. Зазвичай біль виникає в області пупка і погіршується протягом 6-24 годин.

Набряк живота. Набряк живота укупі з гострим болем в животі може свідчити про гострий апендицит, який вимагає невідкладної хірургічної операції.

Блювота. Симптоми апендициту схожі на ознаки шлункового грипу. Однак коли блювота супроводжується болем у животі, і особливо в правій нижній його частині, а також не проходить через якийсь тривалий час, це може свідчити про апендицит.

Нудота. Є симптомом безлічі хвороб, так що ставити діагноз на основі однієї лише нудоти неможливо. Але якщо вона супроводжується блювотою і болями в животі, а через деякий час вам не стає краще, то необхідно терміново звернутися до лікаря.

Втрата апетиту. Якщо ви перестали відчувати почуття голоду з незрозумілих причин, і у вас є симптоми, названі вище, це також може свідчити про апендицит.

Зміни в роботі кишечника. Оскільки апендицит дуже схожий на інші проблеми зі шлунком, ви можете страждати або від запору, або від діареї. Однак вам необхідно відвідати лікаря відразу ж після того, як ці проблеми зі шлунком поєднуватимуться з іншими симптомами, названими вище.

Спазми в шлунку. Шлункові спазми також є ознакою апендициту лише в тому випадку, коли збігаються з іншими симптомами. Ці спазми зазвичай виникають незабаром після появи болі в животі і вам не потрібно чекати виникнення всіх ознак. Пам'ятайте, що болі посилюються з часом, і будь-яке зволікання може обернутися розривом апендикса, гнійним перитонітом і смертю.

 

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Лечим ларингит
[Медичні поради]
Продукт "с тонкой талией" моцарелла продлевает жизнь
[Кулінарні поради]
В пост мясные блюда могут заменить бобы, рыба и орехи


Переглядів: 1589 / Дата: 21.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...