Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Листопад » 12 » Астропрогноз на період з 11 по 17 листопада

Астропрогноз на період з 11 по 17 листопада

Інші Гороскопи і поради астрологів


Сонце знаходиться в знаку Скорпіон, Місяць зростаючий. Прекрасна новина: три тижні ретроградного Меркурія підійшли до кінця, і з сьогоднішнього дня ця планета йде в прямому напрямку
.

Ловіть момент: поки Місяць зростаючий, а Меркурій директний, сприятливі нові проекти, покупки, зустрічі та стосунки!

Єдине, на що варто звернути увагу - це Юпітер: планета успіху розгорнулася на ретроградний напрямок. Під впливом Юпітера знаходяться такі теми як юриспруденція, судові справи, іноземні проекти, культурно - релігійні об'єднання, пов'язані з етнічними чи морально-етичними цінностями. Всі дії, що стосуються цих тем, пригальмовуються, і їм дається кілька місяців на опрацювання.

Нептун - уособлення нашого несвідомого, статичний. У періоди статичного Нептуна підвищується недовірливість, сумніви, сум'яття, зростають ситуації подвійності і нерозуміння. Залишає чіткість сприйняття і підвищується тяга до різних видів розслаблення, в тому числі і до алкоголю. На цьому тижні ви можете відчувати розбалансування свого стану, нерозуміння подальших цілей і сенсу всього, чим ви займаєтеся. Намагайтеся не зариватися в себе і не доводити себе до депресії і апатії. На допомогу - йога, духовні практики, спорт і, звичайно ж, музика: статичний Нептун дає натхнення і чудово впливає на всіх, хто займається музикою, витонченими мистецтвами і фотографією.

У понеділок досить повільний Меркурій в гармонії з Нептуном, Місяць у Рибах. Ці аспекти дають приголомшливу інтуїцію, осяяння протягом дня і вдалі покупки. Приємно і конструктивно пройдуть всі види спілкування, особливо телефонні розмови. Бесіди з новими знайомими також увінчаються успіхом, ви будете, як ніби на одній хвилі

У вівторок Сонце в гармонії з Юпітером: наростає тенденція успіху, яка збережеться і в середу. Мисліть тільки позитивно: уявляйте себе багатим, коханим, радісним, успішним у вашому розумінні. Місяць додатково перейде в знак Овна, надаючи позитивних думок і бажань енергію та імпульсивність. Цей вплив збережеться і в четвер.

П'ятниця - напружений день для почуттів і відносин: Венера зробить напружений аспект до Урану, з'єднуючись з Плутоном. Можливі спалахи ревнощів, дивна епатажна поведінка партнера, нерівності у відносинах. Зберігайте толерантність і дипломатію. Місяць з 18:00 перейде на знак Тельця: всі питання з грошима можуть доставити додаткові клопоти і напругу. Намагайтеся в цей день відгородити себе від ризикованих фінансових операцій. Зустрічі з мистецтвом гарні тільки імпульсивного характеру, через енергійні танці.

У суботу і неділя Місяць у Тельці: тенденції дня - захищеність, комфорт, їжа і відпочинок в приємній обстановці.
Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: На мировую со знаками зодиака
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: О чем нельзя говорить на работе
[Народні поради]
Совет: Грецкий орех - целитель


Переглядів: 1805 / Дата: 23.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...