Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Листопад » 26 » Астропрогноз на період з 25 листопада по 1 грудня

Астропрогноз на період з 25 листопада по 1 грудня

Інші Гороскопи і поради астрологів


Сонце знаходиться в знаку Стрілець.
Місяць спадний. Незважаючи на це, тиждень не обіцяє бути виснажливим ​​і драматичним, і дозволить нам трохи перепочити після низки затемнень і сильних повних місяців.


Тиждень пройде в середньому темпі на досить гармонійних аспектах, і при правильному ставленні до своїх думок можна отримати багато позитивних емоцій.

У понеділок Місяць до 12:00 знаходиться в знаку Лева, а після 15:00 переходить на знак Діва. У середині дня змінюється енергетика: бажання демонстрації своєї особистості, театральності і шоу зміниться бажанням праці, увагою до дрібниць, критичністю до себе і оточуючих. Меркурій в з'єднанні з Сатурном сприяє тільки серйозних розмов, зустрічам і покупок. Можна мати конструктивні зустрічі з авторитетними людьми, але тільки за умови, що ви до них добре підготувалися, чітко для себе з'ясувавши, навіщо йдете на розмову. Гарний час для студентів, для всіх, хто вчиться і викладає. У другій половині дня зросте можливість концентруватися в ментальній сфері.

У вівторок і середу Місяць буде в знаку Діва. Ці дні гарні для монотонної планомірної роботи, яку ви вже давно намітили зробити. Відмінний час для того, щоб підготувати собі плацдарм для четверга, тому що четвер - самий енергетично насичений з усіх днів на цьому тижні. Меркурій буде гармонійний до Венери і Юпітера, налаштовуючи нас на успішні інтелектуальні зустрічі і розмови. І хоча Венера в цей день буде в опозиції до Юпітера, це все одно не зіпсує прекрасну картину, хоча може дати відчуття надмірності. Місяць у Терезах, тому четвер хороший для зустрічей на вищому рівні з іноземцями та колегами. Любовні стосунки в цей день гармонійні і піднесені, а покупки успішні, якщо мають інтелектуальну спрямованість (наприклад, комп'ютер). Головне в цей день - не розкидатися грошима і емоційно НЕ перенапружуватися. Добрі заняття спортом.

У п'ятницю Місяць у Терезах: можуть бути сумніви в думках і діях. Але, загалом, день досить спокійний.

У суботу Сонце буде в гармонії до Урану, а Місяць перейде в знак Скорпіона. День динамічний, творчий. Всі плани складаються, з'являються оригінальні свіжі ідеї і ситуації, ви можете відчути радість і легкість.

У неділю важливо не упустити ту хвилю радості і успіху, яку ви могли зловити на цьому тижні. Цей спокійний день найкраще провести з близькими людьми, налаштовуючись на новий тиждень.
Також читайте:
[Медичні поради]
Советы: лечение щитовидной железы, народная медицина
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: О чем нельзя говорить на работе
[Поради молодим мамам]
Совет: Наличие ребенка - здоровье


Переглядів: 1699 / Дата: 25.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...