Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Жовтень » 2 » Астропрогноз на період з 30 вересня по 6 жовтня

Астропрогноз на період з 30 вересня по 6 жовтня

Інші Гороскопи і поради астрологів на http://radymo.com/


Сонце знаходиться в знаку Терези, Місяць убуває. Головна астрологічна подія тижня - новий місяць, який відбудеться 5 жовтня


Але ефект від цієї критичної точки місячного місяця починає формуватися вже з 3 жовтня. У зв'язку з цим, у четвер, п'ятницю, суботу та неділю можливі знижена життєздатність, психічна вразливість і підвищена емоційна реагентність .

Починаючи з 5 жовтня, Місяць почне зростати: зелене світло запалиться для всіх нових справ - знайомств, підписання договорів, ремонтів і подорожей. Єдине , що варто врахувати: краще приступати до нового не в день молодика, а з наступного тижня.

У понеділок Місяць знаходиться у Леві: є явне бажання звертати на себе увагу, робити враження, виглядати самим ефектним, розумним і розкішним. Тому цілком можливо, що новий тиждень почнеться для вас із власних виступів, публічних заяв і зовнішньої ініціативи. У другій половині дня корисно приділити увагу дітям: тепле душевне спілкування на таких аспектах принесе задоволення і почуття єднання з дитиною.

У вівторок Меркурій гармонійний до Нептуна. Інтуїція вас не підведе: можна зробити правильні інтуїтивні покупки, організувати цікаві зустрічі. Все, що пов'язано з навчанням, творчістю і поїздками пройде неодмінно успішно, особливо, відрядження. Тим більше, вівторок - день Марса, коли активність і ініціатива зіграють на вашу користь.

Середа і четвер - самі напружені дні з усього тижня: Сонце робить негармонійний аспект до двох вищих планет - Плутона і до Урану, які уособлюють трансформацію і зміни. Ви можете стати об'єктом агресивних впливів вищестоящих осіб або більш сильних партнерів. Відчуваючи подібний пресинг, виникне бажання свободи за будь-яку ціну. Сильне внутрішнє напруження може призвести конфлікт, образи та розлади. У ці дні дуже ймовірні спалахи гніву і агресії. Враховуючи те, що на новий місяць мало сил, аспект може проявитися як істерика.

Але в п'ятницю і суботу ситуація стає більш спокійною. Місяць переходить Ваги, народжуючи бажання знайти баланс почуттів і розуму. Разом з тим цей аспект вносить сумніви і вагання в усі наші дії. Радує, що буря емоцій, викликана новим Місяцем, поступово вщухає .

У неділю Місяць з 11:30 переходить а знак Скорпіона. Враховуючи той факт, що Меркурій - планета, що відповідає за спілкування і Венера, що відповідає за почуття, теж знаходяться в Скорпіоні, наростає внутрішня відчуженість, закритість, похмурість і підозрілість. Краще в цей день не вибиратися в публічні місця, а провести час у відокремленому стані або в колі найближчих людей.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: В морозы - никаких диет
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Заболевание - полипы матки
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Трудоголики, отдыхайте

Переглядів: 1772 / Дата: 17.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...