Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Квітень » 10 » Астропрогноз на період з 8 по 14 квітня

Астропрогноз на період з 8 по 14 квітня

Інші Гороскопи і поради астрологів


Сонце знаходиться в знаку Овен: на світ з'являються найсміливіші і мужні люди.
У середині тижня відбудеться новий місяць.


Сміливість і мужність Овнів часто не обдумані - спочатку вони роблять, а тільки потім думають. Овни готові боротися і чинити опір тим, хто сильніший, адже їх основна життєва мотивація - бути першими у всьому.

Місяць до 10 квітня старий. У середу в 11:00 за київським часом Сонце і Місяць зустрінуться в знаку Овна - відбудеться новий місяць. Після цього почнеться зростання Місяця, і сили будуть потихеньку прибувати, адже з другої половини середи Місяць буде вже зростаючий.

12 квітня Плутон розгорнеться на ретроградний рух. Ось як позначиться на нас цей аспект: що б не відбувалося, навіть самі звичайні речі, ми сприймемо це з якоїсь драматизацією. Несподіваним зустрічам і подіям ми можемо надавати сакральне значення, вважаючи, що все це відбувається невипадково. У результаті такого сприйняття, ми можемо робити дивні і необдумані вчинки.

Сонце (свідомість), Венера (почуття) і Марс (дії) знаходяться в Овні: ми стаємо більш активними, нерідко зайво імпульсивними і дратівливими. Для особистих стосунків цей аспект символізує випробування, після якого партнери зможуть перейти на новий більш якісний і глибокий рівень взаєморозуміння.

Цей тиждень - для активних: настав час рішучих дій. Прекрасний спорт, прогулянки, ходьба, будь-яка зайнятість і інтенсивна діяльність. Дуже гарні заходу не меланхолійного характеру. Готуйтеся відстоювати свою активну життєву позиції, інакше весь тиждень будете в у відчутті, що життя проходить повз вас

Понеділок і вівторок - найменш активні дні з усього тижня. У понеділок Місяць у Рибах: розмазаний, невизначений стан, коли нічого не хочеться робити і вирішувати.

У вівторок Місяць переходить в Овен, інтенсивність наростає: Ви можете довести до кінця незавершені справи, але нові проекти краще не починати, оскільки сил на них ще мало.

У середу потихеньку сили починають зростати разом з Місяцем. Актуальні нові знайомства, зустрічі, підписання договорів, наради, презентації та виступи.

У четвер-п'ятницю Місяць переходить у Телець, і нас починають турбувати і займати приємні практичні справи (їжа, дизайн будинку, ідеї щодо грошей). У ці дні можливі вдалі угоди, вкладення, сприятливі професійні знайомства і партнерства.

У суботу-неділю більше руху, поїздок, контактів і зустрічей. Прекрасний аспект для тих, хто вчиться і викладає.
Також читайте:
[Сімейні поради]
Советы психологов: как выйти из постотпускной депрессии
[Сімейні поради]
Психологи советуют: Ради спасения брака супругам нужно спать отдельно
[Медичні поради]
Совет: Кому нужен психоаналитик


Переглядів: 11076 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...