Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Б’є по імунітету пристрасть до порядку в будинку

Б’є по імунітету пристрасть до порядку в будинку

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

Вчені з Університету штату Джорджія закликали домогосподарок не наводити порядок в домі надто часто, оскільки це небезпечно для імунної системи. Вони вважають, що проводити прибирання в оселі треба не частіше разу на тиждень.

Прибирання

На думку американських фахівців, прагнення до ідеальної чистоти в квартирі веде до ослаблення імунітету. Під час прибирання імунна система піддається агресивному впливу патогенів, що містяться в частинках пилу і бруду, які злітають в повітря і потрапляють на шкіру, дихальні шляхи.

«Проводити прибирання квартири потрібно не частіше 1 разу в тиждень, а робити генеральне прибирання достатньо 1 раз на 3-4 місяці», – розповіли лікарі.

Вчені вважають, що через занадто часті прибирання в житлі навіть може розвинутися депресія. За словами дослідників, коли людина стикається з пилом і брудом, це може викликати алергію і привести до зниження вироблення в головному мозку деяких важливих хімічних речовин, – на цьому тлі можуть виникнути проблеми з психікою.

Дослідження, яке проводилося раніше в Канаді завершилося думкою вчених про те, що прагнення до надмірної охайності сприяє розвитку астми.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Берегтиесь пыли
[Цікаві поради]
5 вещей, которые эксперты не советуют покупать в супермаркетах
[Цікаві поради]
Совет: Удовольствие от алкоголя

Переглядів: 1203 / Дата: 18.10.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...