Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Листопад » 6 » Безпечніше за розрекламовані дезинфікуючі засоби звичайне мило

Безпечніше за розрекламовані дезинфікуючі засоби звичайне мило

Інші

 

 

Сьогодні дезинфікуючі засоби дуже популярні і багато хто їх використовує щодня. Адже згідно з рекламою цих продуктів, їхня мета - захистити нас від бактерій і бруду.

Однак їхній склад є вельми небезпечним для здоров'я, повідомляє Mrhealthyspirit.net, посилаючись на інформацію фахівців. За словами медиків, в процесі знищення шкідливих бактерій і мікробів дезинфікуючі засоби для рук також знищують потрібні мікроорганізми.

А це не дуже добре, адже "хороші" бактерії мають вирішальне значення для балансу імунної системи, і вони також борються з "поганими" бактеріями. Коли знищити потрібні бактерії, імунітет людини послаблюється, а разом з тим зменшується здатність справлятися з інфекцією, запаленнями та іншими проблемами зі здоров'ям.

Крім того, дезинфікуючі засоби для рук можуть збільшити кількість бісфенолу А - хімічної речовини, яка може негативно впливати на ендокринну систему. Недавні дослідження показали, що високий рівень в організмі бісфенолу А збільшує ризик серцевих захворювань, раку, безпліддя і діабету. Щоб вберегтись від проблем зі здоров'ям, медики радять використовувати замість дезинфікуючих засобів для рук звичайне мило та воду.

 

Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Будьте счастливы !
[Медичні поради]
Совет: Как невралгию не спутать с сердечной болью
[Сімейні поради]
Совет: Сыну нужен отец


Переглядів: 185 / Дата: 22.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...