Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2016 » Листопад » 16 » Буде простіше працевлаштуватися в Ізраїлі українським будівельникам

Буде простіше працевлаштуватися в Ізраїлі українським будівельникам

Інші Поради щодо працевлаштування

 

Верховна Рада ратифікувала підписану у червні поточного року угоду про тимчасове офіційне працевлаштування українських працівників в ізраїльській будівельній галузі, пише УНІАН.

За прийняття відповідного законопроекту №0108 «Про ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль» проголосували 242 народних депутата за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Доповідаючи по законопроекту, заступник міністра соціальної політики Сергій Устименко зазначив, що ця угода регламентує процедуру тимчасового працевлаштування в Ізраїлі українських будівельників і дозволить розробити аналогічні документи щодо інших спеціальностей.

«Ратифікація сприятиме двосторонній співпраці України та Ізраїлю у сфері трудової міграції ... Було запропоновано вибрати будівельну галузь, оскільки вона користується найбільшим попитом в Ізраїлі», - сказав він.

Також Устименко зазначив, що ратифікація угоди стане інструментом у боротьбі з нелегальною міграцією в Ізраїль, яка має негативні наслідки для працівників.

Як повідомлялося, 7 червня 2016 року Україна підписала угоду з Ізраїлем про тимчасове офіційне працевлаштування українських працівників в ізраїльській будівельної галузі.

Депутати Кнесету та ізраїльські дипломати закликали Верховну Раду ратифікувати цю угоду.

 

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Секс по любви полезнее
[Сімейні поради]
Совет: Защищаем детей от синдрома неудачника
[Сімейні поради]
Совет: Как воспитать и не навредить


Переглядів: 1549 / Дата: 19.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...