Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Квітень » 5 » Чоловік вперше народив дитину у Фінляндії

Чоловік вперше народив дитину у Фінляндії

Інші Медичні поради

 

У Фінляндії зафіксовано перший випадок, коли дитину народив батько. За інформацією інформагентства Lännen Media, пологи повинні були відбутися в першій половині березня, проте дитина з'явилася на світ на кілька тижнів пізніше, пише «Європейська правда» з посиланням на Yle.

Як зазначається, молодий батько при народженні був жінкою, проте пройшов через процедуру зміни статі і в 2016-му році отримав посвідчення особи чоловіка. Він вирішив перервати гормональну терапію, щоб спробувати завести дитину разом зі своїм партнером. За словами батька, вагітність пройшла без проблем.

«Вага немовляти - майже 4 кілограми, зріст - 53 сантиметри. Кілька останніх тижнів були найскладнішими: тоді почуття гумору почало вичерпуватися. Проте пологи пройшли цілком добре», - розповів чоловік.

Батьки розповіли в інтерв'ю Lännen Media, що вони зіткнулися з бюрократичними перепонами в лікарні і в передпологовій консультації. Медичні електронні системи не хотіли визнавати ситуацію, за якої у людини, що чекає дитину, встановлений соціальний ідентифікаційний номер чоловіка.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Как угодить мужчине
[Народні поради]
Совет: И рыба, и мясо
[Сімейні поради]
Совет: Ароматизаторы вызовут рак легких !


Переглядів: 172 / Дата: 27.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...