Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Листопад » 22 » Де найбрудніше повітря - названо міста

Де найбрудніше повітря - названо міста

Інші Медичні поради

 

Кількість летальних випадків від забрудненого навколишнього середовища вже давно перевищила рівень смертності від СНІДу, туберкульозу і малярії разом узятих.

У 2015 році хвороби, які виникли через брудне повітря, води і грунту, вбили 9 мільйонів людей у світі, повідомляє "Сьогодні".

Не оминула біда і Україну. Міністр екології України Остап Семерак заявив: "На жаль, сьогодні Україна посідає місце в п'ятірці країн за кількістю смертей на 100 тисяч населення від забруднення повітря".

Донецьк, Макіївка, Маріуполь, Єнакієве, Дніпро, Запоріжжя та Кам'янське – "золотий фонд" української промисловості буквально задихається від власного повітря.

В останні кілька років тут реєструють найвищі показники смертності від хвороб кровоносної системи, інфаркту міокарда та церебрального інсульту.

Повітря України псують величезні підприємства, що працюють на застарілих технологіях. Однак в антирейтинг екологів входить колись одне з найзеленіших міст Європи – Київ.

За останні 10 років тут вирубали 4 тисячі гектарів дерев, що дорівнює площі житлового масиву Троєщина.

Також в місті зросла кількість машин, що використовують неякісне паливо. У столиці майже ніде дихати свіжим повітрям, стверджують фахівці.

Більш-менш приємно легким тільки в Пуща-Водиці, передмісті Києва.

Розчаруванням стала і Одеса – морський бриз не перебиває в повітрі формальдегід, фенол, фтористий водень і аміак. Ці шкідливі речовини викидають місцеві підприємства та порт.

Катастрофічно брудне в цьому році і море. Близько місяця тому камені одеських пляжів стали криваво-червоними. Біологи констатували: всьому виною стала поява токсичних дінофітових водоростей.

Купання в такому "хімічному басейні" гарантує хвороби печінки і дихальних шляхів.

Проте, в Україні є регіони, де можна дихати на повні груди. Офіційні компліменти від екологів отримали Тернопіль, Львів, Суми і Хмельницький.

Експерти заявили, що і там повітря неідеальне, але в порівнянні з усією Україною ці міста можна назвати буквально курортними.

 

Також читайте:
[Кулінарні поради]
Покупаем косметику онлайн - быстро и красиво
[Медичні поради]
Советуем не пользоваться мобильным телефоном во время грозы
[Спортивні поради]
Совет: Как легче бросить курить


Переглядів: 1128 / Дата: 21.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...