Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Березень » 11 » Декілька маловідомих фактів - що впливає на лібідо

Декілька маловідомих фактів - що впливає на лібідо

Інші Сексуальні та інтимні поради на http://radymo.com/

 

Бажання – рушій сексуальності. Якщо воно знижене, секс перетворюється на обов’язок, або навіть момент, який просто необхідно перетерпіти.

Зважаючи на те, що секс – це один з найважливіших факторів, який вирішує успішність стосунків, це питання не можна залишати без уваги.

Лібідо (з лат. бажання) – це основний прояв сексуальності як у жінок, так і у чоловіків.

Лібідо буває двох видів: еротичне та сексуальне.

Для еротичного властиве прагнення до ласки, ніжності, дотиків з боку партнера, сексуальне ж полягає в бажанні здійснити статевий акт.

Фактори, що впливають на лібідо:

Вплив гормонів

Гормони, що впливають на лібідо – це, в першу чергу, естроген та тестостерон. Зміни гормонального фону, особливо під час гормонального циклу, мають значний вплив на інтенсивність лібідо.

В період перед овуляцією зростає кількість естрогену, отже і рівень лібідо досягає кульмінації (звісно, якщо не приймаються оральні контрацептиви).

А після народження дитини організм жінки виробляє гормон пролактин, який навпаки знижує лібідо до його мінімальної відмітки. Саме тому проблеми з сексом у новоявлених батьків - часте явище.

Індивідуальні особливості

До цієї категорії можна віднести і антропологічні особливості людини, і кліматичні умови, і різницю в обміні речовин. Дослідження довели, що брюнетам властиве сильніше сексуальне бажання, ніж блондинам.

У невисоких людей воно інтенсивніше, ніж у високих, а у худих більше, ніж у повних. Якщо брати до уваги клімат, то громадяни країн, в яких клімат тепліший, показали рівень інтенсивності лібідо на декілька пунктів більший, ніж жителі країн з прохолоднішими кліматичними умовами (пристрасні італійці, запальні кубинці – сексуальність у них в крові, чи не так?)

Спадковість

Дослідження сексуальності та лібідо англійських вчених показали, що сила лібідо дитини закладається ще в утробі матері. Саме тому малоймовірно, що в сім'ї пристрасних батьків народиться донька з темпераментом снігової королеви.

Вік Лібідо підвищується з часом, а особливо з досвідом. Сексуальна зрілість досягається жінкою приблизно в 35 років. Після настання менопаузи яєчники виробляють менше естрогену, рівень тестостерону в організмі теж зменшується. Хоча, зважаючи на те, що на психологічному рівні зазвичай відбувається покращення, рівень бажання знижується не занадто помітно.

До речі, деякі жінки саме в цей період свого життя відмічали відродження свого сексуального бажання.

Харчування

Сексуальність напряму залежить від їжі. Ми не говоримо про шампанське з устрицями та полуницю зі сметаною, ці давно признані афродизіаки годяться, на жаль, лише для виняткових випадків.

Зміни варто вносити в свій щоденний раціон. Сексологи радять для підвищення лібідо робити ставку на овочі, трави (особливо селеру, петрушку, кріп), фрукти, рис, макарони із твердих сортів пшениці і червоне сухе вино (не більше бокала!).

А кількість інших алкогольних напоїв і солодощів зведіть до святкового мінімуму. Натуропати, до речі, вважають, що апітерапія, тобто лікування медом – найкращий метод для сексуальної реставрації, і прописують цей ароматний продукт по 2-3 чайних ложки в день.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Стерильная чистота не всегда к добру
[Сімейні поради]
Советы: Как избавиться от желтого зубного налета?
[Медичні поради]
Совет: Нельзя злоупотреблять сладким

Переглядів: 1356 / Дата: 15.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...