Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Травень » 24 » Діяльність людини створила захисний бар’єр навколо Землі - вчені

Діяльність людини створила захисний бар’єр навколо Землі - вчені

Інші Цікаві тести

 

Вчені NASA, які вивчали радіаційне поле Землі, виявили штучний захисний бар’єр, що оточує планету. На їхню думку, він є результатом діяльності людини, що призвела до зміни не тільки стану Землі, але і її орбіти, пише INVADERS.

Фахівці NASA повідомили, що за певних умов взаємодія високоенергетичного випромінювання і низькочастотного радіовипромінювання здатна формувати захисний бар’єр навколо планети. Штучна сфера здатна захищати планету від спалахів на Сонці, викидів корональної речовини та інших явищ, які становлять небезпеку.

Новий захисний шар Землі сформувався випадково в результаті застосування радіозв’язку. Низькочастотні хвилі при попаданні в атмосферу викликали зміну руху частинок високоенергетичного випромінювання, що призвело до формування бар’єру, зафіксованого орбітальними зондами.

Бар’єр простягається майже до внутрішньої межі радіаційних поясів планети, яка віддалилася від Землі за останні 50-60 років. На думку вчених, при відсутності низькочастотних хвиль радіаційний пояс міг би перебувати ближче до поверхні Землі, ніж зараз. Подальше вивчення явища покаже, чи здатний новий захисний бар’єр ліквідувати надлишкові заряджені частинки, що виникають при екстремальних погодних явищах.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Если пьяный секс
[Медичні поради]
Совет: Стерильная чистота не всегда к добру
[Святкові поради]
Совет: Деда Мороза заказывали?


Переглядів: 1189 / Дата: 16.12.2017
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...