Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Травень » 24 » Діяльність людини створила захисний бар’єр навколо Землі - вчені

Діяльність людини створила захисний бар’єр навколо Землі - вчені

Інші Цікаві тести на http://radymo.com/

 

Вчені NASA, які вивчали радіаційне поле Землі, виявили штучний захисний бар’єр, що оточує планету. На їхню думку, він є результатом діяльності людини, що призвела до зміни не тільки стану Землі, але і її орбіти, пише INVADERS.

Фахівці NASA повідомили, що за певних умов взаємодія високоенергетичного випромінювання і низькочастотного радіовипромінювання здатна формувати захисний бар’єр навколо планети. Штучна сфера здатна захищати планету від спалахів на Сонці, викидів корональної речовини та інших явищ, які становлять небезпеку.

Новий захисний шар Землі сформувався випадково в результаті застосування радіозв’язку. Низькочастотні хвилі при попаданні в атмосферу викликали зміну руху частинок високоенергетичного випромінювання, що призвело до формування бар’єру, зафіксованого орбітальними зондами.

Бар’єр простягається майже до внутрішньої межі радіаційних поясів планети, яка віддалилася від Землі за останні 50-60 років. На думку вчених, при відсутності низькочастотних хвиль радіаційний пояс міг би перебувати ближче до поверхні Землі, ніж зараз. Подальше вивчення явища покаже, чи здатний новий захисний бар’єр ліквідувати надлишкові заряджені частинки, що виникають при екстремальних погодних явищах.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Правильное питание при посменной работе
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Организованные люди успешны
[Народні поради]
Совет: Ежевика вместо аспирина

Переглядів: 1365 / Дата: 21.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...