Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Грудень » 24 » Діти не проводили ще ніколи стільки годин перед екранами. І не через мультики й ігри!

Діти не проводили ще ніколи стільки годин перед екранами. І не через мультики й ігри!

Інші Сімейні поради на http://radymo.com/

 

 

Вчені з Оксфордського університету кажуть, що в 2000 році діти перебували перед екраном близько 2 годин 59 хвилин в день.

Вони в основному дивилися телевізор або грали у відеоігри.

А в 2015 році діти стали проводити перед екраном 4 години 45 хвилин. Тепер діти користуються електронними пристроями під час інших занять, наприклад, навчання або спілкування, розповідає The Daily Mail.

Дослідники проаналізували дані дітей у віці від 8 до 18 років. Фахівці встановили: діти стали проводити перед екраном на 1 годину 46 хвилин більше. Однак це сталося через те, що вони включили сучасні технології в своє повсякденне життя.

Всього 30 хвилин із 1 годині 46 хвилин діти витрачали на телевізор і відеоігри. Решту часу (1 година 16 хвилин) вони користувалися електронними пристроями під час інших занять (по дорозі в школу, під час їжі, навчання і подорожей).

Хлопчики і дівчатка використовували пристрої однакову кількість часу. Але хлопчики грали у відеоігри по 50 хвилин в день, а дівчатка - всього по 9 хвилин в день.

Весь інший час дівчинки використовували пристрої в процесі інших занять.

У порівнянні з 2000 роком діти стали проводити перед телевізором на 10 хвилин менше. На відеоігри у них стало йти на 30 хвилин більше. А через електронні пристрої загальний час перед екраном зріс на 1 годину і 16 хвилин.

В середньому сучасні діти проводять з пристроями 2 годині 46 хвилин (близько 20 годин в тиждень).

Приблизно в 50% від цього часу вони не роблять нічого іншого. Комп'ютеру вони приділяють 30 хвилин. Близько години вони користуються гаджетами під час перегляду телевізора або в процесі гри у відеоігри.

Решту часу вони використовують пристрої для інших видів діяльності, наприклад, в школі (14 хвилин), в поїздці (12 хвилин), в процесі спілкування (13 хвилин), навчання (9 хвилин), їжі (6 хвилин) і занять спортом (3 хвилини).

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Укрепляем ногти
[Кулінарні поради]
Порада - проти ожиріння
[Медичні поради]
Совет: Диагностика депрессии

Переглядів: 1344 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...