Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Січень » 9 » Для проживання людей - вчені назвали кращий поверх

Для проживання людей - вчені назвали кращий поверх

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

Вчені назвали кращий поверх для проживання людей

Наукові експерти представили результати нових досліджень, які дозволяють зрозуміти, на якій висоті найкраще жити для підтримання здоров’я і гарного самопочуття.

Найбільш комфортна для людини висота проживання – це по-справжньому проблематичне питання. Вчені назвали найбільш сприятливим з позиції психічного здоров’я проживання в будинку з першого по третій поверх.

У той же час подібне правило виправдовує себе, якщо людина живе в екологічно благополучному місці поблизу від зелених насаджень. В умовах реального життя в сучасних містах проживання на нижніх поверхах часто виявляється пов’язано як раз з різними незручностями, що надмірно дратує і точно не йде на користь здоров’ю. Вулична загазованість, підвищена вологість і надмірний шум – все це відчувають на собі жителі нижніх поверхів міських будинків.

Що стосується життя на верхніх поверхах, то на великій висоті люди піддаються впливу високого рівня електромагнітного випромінювання та вібрацій, що діють на головний мозок, судини і нервову систему.

«Мешканці верхніх поверхів схильні до електромагнітних хвиль більше, ніж господарі квартир на нижніх поверхах. В Європі жити вище шостого поверху вважається непрестижним. Сім’ям з дітьми дійсно краще не селитися вище п’ятого поверху», – дали пораду фахівці.Найбільш комфортна для людини висота проживання – це по-справжньому проблематичне питання. Вчені назвали найбільш сприятливим з позиції психічного здоров’я проживання в будинку з першого по третій поверх.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Самая опасная сигарета - утренняя
[Кулінарні поради]
Совет: В морозы - никаких диет
[Медичні поради]
Совет: Фисташки укрепляют сосуды

Переглядів: 121 / Дата: 19.01.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...