Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2015 » Квітень » 10 » До навчання тяга передається у спадок

До навчання тяга передається у спадок

Інші Сімейні поради

 

Мотивація дитини до навчання успадковується від предків приблизно на 40–50%

Такого висновку дійшли вчені з Коледжу Голдсмітс і Університету Огайо за результатами вивчення даних понад 13 тис. близнюків у віці від 9 до 16 років з Великої Британії, Канади, Японії, Німеччини, Росії та США, передає MEDdaily з посиланням на The Daily Mail.

Результати дослідження стали сюрпризом для самих психологів, які до цього вважали, що на бажання вчитися більше впливають соціальні фактори, такі, як вчителі і батьківське виховання. У зв’язку з цим вчені радять не поспішати з висновками і не звинувачувати у відсутності мотивації у дітей педагога або саму дитину. Разом з тим вони уточнюють: результати дослідження зовсім не означають, що існує певний ген, що відповідає за тягу до навчання.

Дослідники вважають, що у формуванні мотивації до навчання бере участь багато генів. І взаємодія з навколишнім середовищем також відіграє важливу роль.

У свою чергу вчені зі Стенфордського університету переконані, що продуктивність роботи людей сильно підвищується за умови заохочення і мотивації. А думка їхніх колег про те, що все закладено в генах, лише ускладнює навчання.

Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Сигналы организма
[Медичні поради]
Совет: Осторожно! Диклофенак
[Медичні поради]
Совет: Любая соль - в больших количествах вредна


Переглядів: 1621 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...