Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Листопад » 23 » До програми "Доступні ліки" щомісяця долучаються близько 150 тис. пацієнтів

До програми "Доступні ліки" щомісяця долучаються близько 150 тис. пацієнтів

Інші Медичні поради

 


Щомісяця до програми "Доступні ліки" додатково приєднуються близько 150 тис. пацієнтів і 50 аптечних закладів, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України на сайті відомства.

За підсумками жовтня було виписано 1,8 млн рецептів на препарати, що входять до програми. У вересні ця цифра становила 1,6 млн рецептів, влітку коливалася від 1,4-1,5 млн.

"За кілька років ми зможемо говорити про збільшення тривалості життя українців та суттєве зменшення смертності населення, зокрема від інсультів та інфарктів", - наводить прес-служба слова заступника міністра охорони здоров'я Романа Ілика.

Загалом за вісім місяців дії програми було реалізовано лікарські засоби за 10 млн рецептів на загальну суму в 390 млн грн.

"Нині в програмі бере участь кожна третя аптека в Україні, щомісяця до програми долучається близько 50 нових аптечних закладів", - стверджують у МОЗ.

Найуспішніше програма "Доступні ліки" реалізується в Києві, Харківській та Дніпропетровській областях, гірші показники демонструє Чернівецька, Сумська та Луганська області. Йдеться, зокрема, про кількість аптек, що беруть участь у програмі, а також обсяг відшкодованих коштів.

Нині реєстр препаратів за програмою реімбурсації містить 198 позицій за трьома нозологіями - серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та цукровий діабет ІІ типу. Вартість 30 препаратів із переліку відшкодовується державою в повному обсязі.

Як повідомлялося, проект державного бюджету на 2018 рік передбачає на фінансування програми у розмірі 1 млрд грн.

У середині листопада міністерство винесло на громадське обговорення проект постанови про розширення програми на три нозології - хронічні захворювання шлунку та дванадцятипалої кишки, депресії та депресивний синдром, а також на препарати для профілактики лікування анемії в першому триместрі вагітності.

Раніше медичний директор фармкомпанії "Фармак", що входить до Асоціації "Виробники ліків України", Віталій Усенко висловив думку, що ефективність впливу програми на здоров'я пацієнтів можна буде оцінити в січні - на початку лютого 2018 року.

Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Сыну нужен отец
[Медичні поради]
Совет: Какао улучшает память
[Цікаві поради]
5 вещей, которые эксперты не советуют покупать в супермаркетах


Переглядів: 192 / Дата: 21.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...