Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Листопад » 23 » До програми "Доступні ліки" щомісяця долучаються близько 150 тис. пацієнтів

До програми "Доступні ліки" щомісяця долучаються близько 150 тис. пацієнтів

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 


Щомісяця до програми "Доступні ліки" додатково приєднуються близько 150 тис. пацієнтів і 50 аптечних закладів, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України на сайті відомства.

За підсумками жовтня було виписано 1,8 млн рецептів на препарати, що входять до програми. У вересні ця цифра становила 1,6 млн рецептів, влітку коливалася від 1,4-1,5 млн.

"За кілька років ми зможемо говорити про збільшення тривалості життя українців та суттєве зменшення смертності населення, зокрема від інсультів та інфарктів", - наводить прес-служба слова заступника міністра охорони здоров'я Романа Ілика.

Загалом за вісім місяців дії програми було реалізовано лікарські засоби за 10 млн рецептів на загальну суму в 390 млн грн.

"Нині в програмі бере участь кожна третя аптека в Україні, щомісяця до програми долучається близько 50 нових аптечних закладів", - стверджують у МОЗ.

Найуспішніше програма "Доступні ліки" реалізується в Києві, Харківській та Дніпропетровській областях, гірші показники демонструє Чернівецька, Сумська та Луганська області. Йдеться, зокрема, про кількість аптек, що беруть участь у програмі, а також обсяг відшкодованих коштів.

Нині реєстр препаратів за програмою реімбурсації містить 198 позицій за трьома нозологіями - серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та цукровий діабет ІІ типу. Вартість 30 препаратів із переліку відшкодовується державою в повному обсязі.

Як повідомлялося, проект державного бюджету на 2018 рік передбачає на фінансування програми у розмірі 1 млрд грн.

У середині листопада міністерство винесло на громадське обговорення проект постанови про розширення програми на три нозології - хронічні захворювання шлунку та дванадцятипалої кишки, депресії та депресивний синдром, а також на препарати для профілактики лікування анемії в першому триместрі вагітності.

Раніше медичний директор фармкомпанії "Фармак", що входить до Асоціації "Виробники ліків України", Віталій Усенко висловив думку, що ефективність впливу програми на здоров'я пацієнтів можна буде оцінити в січні - на початку лютого 2018 року.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Свежие овощи и фрукты зимой
[Кулінарні поради]
Совет: Как добиться фигуры своей мечты
[Спортивні поради]
Совет; Как сесть на шпагат за две недели

Переглядів: 1179 / Дата: 18.10.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...