Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Грудень » 25 » Доведена шкода випромінювання від мікрохвильовок

Доведена шкода випромінювання від мікрохвильовок

Інші Кулінарні поради на http://radymo.com/

  Шкода випромінювання від мікрохвильовок доведена

Дослідження аспектів впливу мікрохвильових печей на продукти харчування і живі організми під авторством вчених Томського державного університету підтвердило: розмови про можливу шкоду мікрохвильовок не позбавлені підстави. Фахівці, зокрема, встановили, що мікрохвильове випромінювання гальмує розвиток мух-дрозофіл.

В ході експерименту велося спостереження за розвитком звичайних диких, а також мутантних дрозофіл, для яких було приготоване дріжджове середовище, що пройшло обробку на електроплиті і в мікрохвильовій печі. Вчені помістили туди лялечок і протягом 10 днів рахували потомство.

Підсумки експериментів виявилися такі: набагато краще розвивалися і вилуплювалися дрозофіли, вирощені в живильному середовищі, приготовленому на електроплитці. За словами вчених, ці комахи на 24 години випереджали по швидкості розвитку тих, хто існував в умовах живлення, обробленого в НВЧ-печі.

Таким чином, вплив електромагнітних хвиль побічно можна вважати негативним. Доцент кафедри цитології і генетики БІ ТГУ Юрій Новіков зазначив, що єдиної думки про вплив НВЧ-випромінювання поки немає, а наукову цінність з даної проблеми являють собою лише деякі дослідження.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сімейні поради]
Совет: Как защитить губы
[Медичні поради]
Совет: Почему возникает грыжа позвоночника
[Кулінарні поради]
Совет: Средиземноморская диета

Переглядів: 119 / Дата: 17.01.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...