Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Серпень » 18 » Доводить дітей до депресії таке виховання

Доводить дітей до депресії таке виховання

Інші Сімейні поради на http://radymo.com/

 

Якщо батьки намагаються приймати занадто активну участь у житті своїх дітей, останнім загрожують депресії і нервові зриви, а також нездатність стати самостійними в майбутньому.

Дослідники з Університету Флориди прийшли до висновку, що батьки, які стають занадто настирливими і залученими в життя і справи дітей надають їм ведмежу послугу. Справа в тому, що така поведінка мам і тат може викликати такі проблеми, як постійні тривоги і депресії у дітей.
 
Вчені провели дослідження за участю 460 студентів у віці 18-25 років. Учасники розповіли їм, як саме батьки впливали на прийняття рішень і реагували на певні ситуації. Крім того, експерти попросили студентів оцінити свої здібності вирішувати складні завдання і несприятливі ситуації, а також оцінити рівень задоволеності своїм життям, депресії, занепокоєння і стан здоров'я.

Студенти, чиї батьки були демократичними і не обмежували свободу дітей, відрізнялися високою задоволеністю життям, хорошим здоров'ям. Також вони мали високий рівень самоефективності, легко вирішували складні завдання і приймали важливі рішення.
 
А ось учасники, батьки яких контролювали кожен крок, опікали, навіть з хороших спонукань, найчастіше мали низький показник самоефективності, щастя, здоров'я і високі рівні тривожності і депресії.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Порада: Щоб схуднути - ведіть щоденник
[Поради для підлітків]
Совет: Уход за кожей лица
[Медичні поради]
Ученые разрабатывают новые антибиотики из крови крокодилов

Переглядів: 1450 / Дата: 12.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...