Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Вересень » 14 » Ефективний засіб хіміопрофілактики раку шкіри - сік броколі

Ефективний засіб хіміопрофілактики раку шкіри - сік броколі

Інші Медичні поради

Сік броколі названо ефективним засобом хіміопрофілактики раку шкіри, -- вчені

Американські дослідники з центру раку при університеті штату Арізона приступають до випробувань створеного ними лосьйону, головним компонентом якого є сік брокколі, смачного овоча, найближчого "родича" самої звичайної капусти. На думку вчених, сік з молодих пагонів брокколі особливо багатий глюкорафаніном. Це поєднання в людському організмі перетворюється на сульфорафан, потужний антиоксидант.

Вже доведено, що високий рівень сульфорафана в організмі значно зменшує ризик розвитку таких онкологічних захворювань як рак шлунку і рак молочної залози.

А нещодавно вчені зі штату Арізона виявили, що сульфорафан різко стимулює активність генів Nrf2 і Keap1, які мають здатність захищати клітини від окислювального стресу, викликаного вільними радикалами, і знижувати ймовірність переродження клітин в ракові.

"Ми вважаємо, що місцеве застосування створеного нами препарату з брокколі людьми зі слабким імунітетом значно знизить ризик розвитку у них різних форм раку шкіри ”, -- цитує УНН одного із співавторів цього дослідження професоар Селлі Дікінсон.

Як відомо в більшості випадків причиною раку шкіри є її надмірне опромінення ультрафіолетовими променями, що викликає появу в клітинах величезної кількості вільних радикалів.


Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Не злоупотребляйте сладким - моложе будете
[Народні поради]
Поради - Cуниця - смачна і корисна
[Сімейні поради]
Осторожно - аутизм-особый психотип человека


Переглядів: 1695 / Дата: 18.12.2017
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...