Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2014 » Серпень » 14 » Експертиза: і без заборони на імпорт ціни в РФ ростуть в швидше, ніж планувалося

Експертиза: і без заборони на імпорт ціни в РФ ростуть в швидше, ніж планувалося

Інші Поради для бізнесу

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив відомствам не допускати прискореного росту цін у результаті обмежень на імпорт продовольства. 13 серпня ФАС і Мінпромторг РФ почали перевірку постачальників на підвищення цін. У той же час, якщо ви мешкаєте в Україні і це вас мало хвилює, а натомість цікавить якісна економічна експертиза в нашій країні, тоді радимо неодмінно відразу же перейти на портал kise.in.ua.

"Нові Вісті" з посиланням на директора Даниловського ринку Максима Попова пишуть, що постачальники рибної продукції дійсно почали піднімати відпускні ціни.

"Поки зростання цін не катастрофічне - на рівні 10-12%, однак воно стане більше, якщо уряд РФ не займеться регулюванням цін. Адже мова йде не стільки про дефіцит рибної продукції, скільки про роздутий ажіотажному попиті і нагнітанні істерики з приводу того, що риба взагалі зникне з російських прилавків. Люди на хвилі таких настроїв скуповують продукцію, яка дорожчає, побоюючись, що в майбутньому її дійсно не буде ", - пояснив він.

Продуктів з Європи та США вистачить ще на 30-45 днів, у багатьох федеральних постачальників і торгових мереж ще є залишки цієї продукції. З такою заявою виступив 13 серпня керівник московського департаменту торгівлі і послуг Олексій Немерюк.

"Після закінчення цього терміну ми спільно з колегами з поліції, економічної безпеки, Федеральної антимонопольної та митної службами будемо відслідковувати незаконні шляхи постачання заборонених продуктів. Якщо будуть виявлені нелегальні поставки, винних притягнуть до адміністративної і, можливо, кримінальної відповідальності", - пообіцяв чиновник.

Поки ніяких рейдів у рітейлерів у пошуках "санкційних" товарів проводитися не буде, повідомляє "Вечірня Москва" Йдеться про ті продукти, які не можуть завозитися на територію Російської Федерації з 7 серпня, коли Москва заявила про тотальну заборону на поставки групи товарів з країн Євросоюзу, Австралії, Канади, Норвегії та США.

Також читайте:
[Спортивні поради]
Совет: Когда болит спина
[Медичні поради]
Советуем: Средство от гепатита С - цитрусы
[Сімейні поради]
Совет: Как защитить губы


Переглядів: 1812 / Дата: 20.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...