Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Червень » 4 » Феномен командного духу

Феномен командного духу

Інші Спортивні поради

Вчені виявили феномен командного духу

Піт відіграє важливу роль у внутрішньогруповій взаємодії чоловіків, твердять вчені. Феромон андростадіенон, що міститься в поті, підсилює бажання чоловіка співпрацювати  один з одним, передає The Daily Mail.

Раніше андростадіенон вже потрапляв під пильний погляд вчених. Зокрема, було виявлено, що речовина впливає на ступінь привабливості для жінок. Тепер, виходить, вона впливає і на чоловіків. Це може пояснювати командний дух у командних видах спорту.

Співробітники Університету Турку протестували андростадіенон в ході експерименту з 40 гравцями в комп’ютерні ігри. Так, якщо чоловік вдихав феромон, він частіше вибирав групову, а не особисту, егоїстичну стратегію поведінки. Суть ігор зводилася до наступного: гравці торгувалися з приводу частки (20 євро). Потрібно було вирішити, хто отримає більше.

У підсумку феромон змушував чоловіків активніше робити пропозиції та їх приймати. Як виявило незалежне дослідження, подібна поведінка розглядається як готовність до співпраці і взагалі вважається позитивною.

Даний феномен пов’язували з виробленням тестостерону – певний рівень гормону свідчив, чи займає чоловік домінуюче положення в групі. Примітно: на контакт найчастіше йшли чоловіки з високими показниками гормону. А ось при низькому рівні тестостерону чоловіки працювали тільки на себе, ігноруючи інтереси колективу.


Також читайте:
[Спортивні поради]
Порада: Рух - це їжа для мозку
[Цікаві поради]
Порада - Вода не містить калорій
[Медичні поради]
Медики советуют не спать рядом с храпящим человеком


Переглядів: 1853 / Дата: 24.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...