Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Липень » 19 » Формулу ідеального відпочинку вивів британський вчений

Формулу ідеального відпочинку вивів британський вчений

Інші Туристичні поради


Вчений з університету Сассекса (Велика Британія) Девід Льюіс за результатами проведеного ним дослідження вивів формулу ідеального відпочинку.

Згідно виведеному постулату, відпочинок в ідеалі є триденна відпустка з максимальною релаксацією при мінімумі турбот на короткій відстані, не більше чотирьох годин від будинку, повідомляє газета Daily Mail.

На думку дослідника, ідеальний відпочинок неможливий у відриві від ряду супутніх факторів, серед яких тривалість, вартість поїздки, а також такі складові, як нудьга, релаксація і турботи.

"Дослідження показує, що багато людей проводять настільки напружену відпустку, що повертаються додому більш виснаженими, ніж відпочившими", - цитує вченого РИАН.Турізм.

За словами Льюїса, вивчення проблеми допомагає пояснити зростаючу популярність коротких відпусток у жителів Великобританії, які воліють відпочивати під час довгих вікендів.

"Беручи до уваги надмірне потурання примхам, які допускаються людиною під час відпочинку - від надлишку сонця до переїдання та зловживання напоями, - більш тривала відпустка означає більший потенційний ризик здоров'ю", - відзначає дослідник.
Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Шампанское и не только
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Спокойствие за рулем
[Медичні поради]
Совет: взаимосвязь между диабетом 2 типа и алкоголем


Переглядів: 11411 / Дата: 25.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...