Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2018 » Січень » 3 » Фрилансеру і не тільки - десять порад

Фрилансеру і не тільки - десять порад

Інші Поради щодо працевлаштування

 

Вставати не по будильнику, пити чай у будь-який час, відсутність керівника поруч — мрія? Ні, робочі будні фрилансера чи фахівця, котрий працює поза межами офісу. Як ефективно працювати вдома, правильно організувати робоче місце і час?

Працювати вдома, без начальства "над головою" здатні тільки люди, які володіють ініціативністю, дисциплінованістю, почуттям часу, вміють правильно планувати й організовувати свій робочий і часовий простір. Усі ці якості можна в собі виховати та розвинути.

Плануйте робочий час. Відведіть собі власні дедлайни на пошук роботи, її виконання і здачу. На перших порах у цьому допоможе... будильник — він вчасно повідомить, що треба переходити до наступного пункту плану. Також варто розписати головні блоки, з яких складається робочий день. Це не просто дисциплінує, а й дає можливість проаналізувати свою результативність.

Дотримуйтеся режиму дня. Виділіть собі час, коли ви працюєте, коли відпочиваєте, їсте, лягаєте спати. Бажано, аби робота щодня починалася і закінчувалася в один і той же час. Якщо ви — жайворонок, то робочий день краще починати раніше, якщо — сова, то пізніше. Тривалість робочого дня також повинна бути однаковою: 3-4 години або 7-8.

Визначте щоденний обсяг роботи. Не піддавайтеся спокусі взяти одразу багато замовлень, мотивуючи тим, що вдома можна працювати і 18 годин, не витрачаючи при цьому час на дорогу до офісу і назад. Так, найімовірніше, можете доволі швидко перегоріти.

Не відволікайтеся — ви на роботі. Звикніть до цього самі і привчіть своїх домочадців. Якщо постійно знаходити «важливі справи» — погодувати кішку, полити квіти, розігріти дитині обід, — багато ви не заробите.

Обов'язково виділяйте вихідні і плануйте відпустку! Працювати у режимі 365/24 зовсім не обов'язково і навіть шкідливо. Вигода у тому, що ваші вихідні можуть бути загальноприйнятими «робочими» днями, наприклад, понеділок і четвер, їх може бути навіть три. Та ж історія і з відпусткою — перезавантаження при домашній роботі просто необхідне, і ви самі можете вибирати його тривалість.

Вимкніть зовнішні подразники: телевізор, радіо, соцмережі. Все це — "пожирачі часу", хоча вдома їх, звичайно, ніхто не заборонить. Де "ховається" вільний час?

Розділіть "роботу" і "дім" — зонуйте простір. В ідеалі, правильно працювати в окремій кімнаті, добре освітленій і провітрюваній, з великим вікном і обов'язково зачиненими дверима. Так мозок буде швидше налаштовуватися на роботу. Якщо окремої кімнати немає — створіть робочу зону. Але не сидіть з ноутбуком на кухні серед тарілок — така обстановка не сприяє роботі.

Те ж саме стосується і "робочого" одягу. Дотримуватися дрес-коду не обов'язково, але піжама і кудлата голова не підвищать продуктивність праці, а скоріше навпаки.

Забезпечте собі зручне і функціональне робоче місце, перед початком роботи підготуйте все, що може знадобитися в процесі: телефон, зарядку до нього, ручку з блокнотом, необхідні записи — так ви не втратите час на пошук усього потрібного. Обов'язково тримайте робоче місце у чистоті і порядку.

Регулярно підраховуйте свої доходи, особливо якщо замовники розплачуються не в кінці місяця, а за фактом виконаної роботи, і замовлень у вас не одне і не два. Так буде більше розуміння — чи ваш цей вид роботи взагалі, може краще повернутися в офіс. І якщо все-таки ваш — це відмінна мотивація для подальшої роботи. Не основний, але прибутковий – фриланс.

Також читайте:
[Цікаві поради]
В Австрии женщинам советуют пореже носить открытую одежду
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Сохраняем романтическое настроение
[Медичні поради]
Совет: Заболевание «синдром Месси»


Переглядів: 1137 / Дата: 19.01.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...