Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2017 » Червень » 25 » Головна причина розлучень стала відома

Головна причина розлучень стала відома

Інші Сімейні поради

 

Психологи назвали головну причину розпаду багатьох шлюбів. Для цього вони провели масштабне дослідження.

З'ясувалося, що основною причиною розлучення стали невиправдані сподівання партнерів і завищені вимоги один до одного. Експерти з Університету штату Флорида провели дослідження серед молодят і з'ясували, що чим вищими є вимоги, тим частіше стосунки приречені на розрив.

Наприклад, багато молодих людей, вступаючи в шлюб, чекають, що чоловік і дружина будуть вкладати в стосунки максимум уваги та турботи, а також завжди підтримуватимуть один одного. Але якщо цього не відбувається, подружжя терпить розчарування. У дослідженні брало участь 135 пар молодят, які пройшли спеціальне тестування з метою оцінити очікування від шлюбу, задоволення стосунками та виявити головні проблеми в сім'ї. Крім того, пари також могли висловити свою думку з приводу очікувань від шлюбу та все це записувалося на відео.

Через чотири роки було проведено повторне анкетування, парам задавали ті ж запитання. Зрештою, фахівці прийшли до висновку, що вступаючи в шлюб, більшість учасників спочатку мали завищені вимоги та очікування. І якщо вони не виправдовувалися - починалися непорозуміння, які ставали причиною конфліктів.

Психологи вважають, що виставляючи партнеру вимоги, людина, таким чином, намагається компенсувати брак якихось власних ресурсів. Але в підсумку, партнери стикаються з невиправданими сподіваннями, які згодом переростають в глибокі образи та стають причиною розлучення.

Саме тому психологи спочатку рекомендують себе не тішити ілюзіями з приводу характеру партнера та не покладати надто багато вимог та очікувань на нього, щоб потім не розчаровуватися.

Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Защити сексуальность
[Цікаві поради]
Внимание ! Магнитные бури в феврале
[Спортивні поради]
Совет: Тренируемся с умом


Переглядів: 1178 / Дата: 19.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...