Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Квітень » 14 » Головна загроза гарної жіночої шкіри

Головна загроза гарної жіночої шкіри

Інші Корисні поради, як гарно виглядати

Визначена головна загроза гарної жіночої шкіри

Жіноча шкіра дуже ніжна, і найменші зловживання тут же відображаються на її стані, будь то похибки харчування або шкідливі звички. Причому найбільшої шкоди приносить використання тютюнової продукції, переконані британські дерматологи.

Вчені з Оксфордського університету провели обстеження шкірного покриву у двох групах по 300 пацієнток. У першу половину увійшли злісні курці, що вживають до 2 пачок сигарет на день. Решта дам ніколи не пробували курити, але мали зайву вагу. В ході роботи з'ясувалося, що серед жінок-курців більш 80% володіли зміненою шкірою, зокрема у них на обличчі присутній вугровий висип і жовті плями в області скронь і носогубного трикутника. А інших дівчат таких проявів або не спостерігалося, або мали місце поодинокі прищі внаслідок гормонального дисбалансу на тлі надлишкової маси тіла.

На думку керівника дослідження Артура Прінстонса, певну роль у появі висипання грає недостатня кількість вітаміну E в шкірі. Справа в тому, що шкідливі звички призводять до його зниженого вироблення. Наприклад, у некурящих жінок його синтезується в два рази більше, ніж у курців. Крім того, позначилося зовнішнє вплив тютюнового диму в закритих приміщеннях, що додає вугрової висипки.


Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: ежедневно съедайте одно яблоко, 4 - еще лучше
[Цікаві поради]
Полезный совет о том, как правильно вести себя женщинам в XXI веке
[Народні поради]
Совет: Грецкий орех - целитель


Переглядів: 1726 / Дата: 23.02.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...