Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Гороскопи і поради астрологів
« 1 2 ... 20 21 22

Гороскоп на 3 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Сьогодні не варто намагатися змінювати звичний розпорядок дня навіть на догоду новомодним віянням, оскільки це може завдати шкоди вашому самопочуттю і, як наслідок, надовго вивести з рівноваги.

ТІЛЕЦЬ

Швидше за все захочеться будь-якою ціною звернути на себе увагу оточуючих, однак висока ймовірність того, що у відповідь можете почути неприємні висловлювання або викликати у людей зовсім не ту реакцію, на яку розраховували.

БЛИЗНЮКИ

У важкій ситуації будете або пасувати перед труднощами, або, навпаки, станете робити відчайдушні кроки, щоб врятувати становище. Однак сьогодні доведеться діяти швидко, але продумано, інакше ефект від ваших зусиль буде мінімальним.

РАК

... Читати далі »
Переглядів: 11138 / Дата: 03.08.2012
Коментарів: 0

Восточный гороскоп на следующую неделю: 6.08 - 12.08КОЗЕРОГАМ на следующей неделе следует переосмыслить накопленный опыт, попробуйте также наметить планы на будущее. Важные дела могут складываться не так, как бы вам хотелось, однако на помощь придет верный друг. С близкими людьми будьте внимательными и вежливыми.

ВОДОЛЕЙ на этой неделе должны использовать благоприятный момент, чтобы разобраться с нерешенными проблемами. Все силы сконцентрируйте на завершении уже начатых дел, тогд ... Читати далі »
Переглядів: 12002 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Варто розслабитися і плисти за течією, оскільки сьогодні навряд чи вдасться виконати хоча б один пункт з наміченого розпорядку дня. Це може перетворити вас на виключно дратівливу та нервову людину.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »
Переглядів: 11503 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Гострий розум і вміння приймати швидкі рішення дозволять вам досягти успіху як в індивідуальній діяльності, так і в колективних справах, особливо, якщо доведеться йти неперевіреним шляхом або ризикувати.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »

Переглядів: 12015 / Дата: 01.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 31 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Сьогодні на багато що може вистачити енергії та ентузіазму, тому використовуйте надану можливість переробити всі справи і підігнати всі "хвости", але тільки не на шкоду здоров'ю.

ТІЛЕЦЬ

З'явиться інтерес до розгадування таємниць і спроби вплинути на хід подій, в які ви волею чи неволею можете бути втягнуті. Головне, при цьому точно знати, що саме хочете одержати, інакше ваші зусилля можуть піти в пісок.

БЛИЗНЮКИ

... Читати далі »

Переглядів: 11957 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Прекрасний час для планування справ, особливо, якщо плани не розраховані на тривалу перспективу. У будь-якому випадку, постарайтеся привернути до обговорення проблем якомога більше людей, так як отримані поради можуть виявитися корисними.

ТІЛЕЦЬ

Використовуйте цей день для обговорення перспектив майбутніх домовленостей, оскільки зможете заздалегідь зрозуміти справжні мотиви потенційних компаньйонів і вчасно вирішити, чи варто вам продовжувати співпрацю чи ні.

БЛИЗНЮКИ

Не затівайте сьогодні ніяких важливих справ ... Читати далі »

Переглядів: 11116 / Дата: 30.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Ви сьогодні станете набагато дружелюбніше та поблажливіше ставитися не тільки до оточуючих, а й до власної персони, тому навряд чи щось зможе вивести вас із себе, і ви будете перебувати в самому доброму настрої.

ТІЛЕЦЬ

Будете здатні говорити без зупинки, і сьогодні навряд чи хтось наважиться вам заперечувати. Саме тому варто скористатися моментом, щоб перетягнути на свою сторону побільше прихильників.

БЛИЗНЮКИ ... Читати далі »

Переглядів: 11645 / Дата: 28.07.2012
Коментарів: 0

Порада: як знайти ідеальну дружину за знаком Зодіака


Кожен чоловік хоче знати, де ж його ідеальна жінка і як її знайти. Завжди є астрологи, які зможуть дати ділову пораду. Як же знайти ідеальну дружину за знаком свого Зодіаку?

Овен
Дуже вимогливим до вибору супутниці життя є чоловік - Овен. Йому подобаються рішучі, темпераментні і відкриті дівчини з прекрасним почуттям гумору. Овен віддає перевагу темноволосим жіночним красуням із пишними формами і чуттєвими губами.

Тілець
Чоловіки цього знака мріють про жінку, яка розділить всі його смаки. Ідеал для нього - це розумна, надійна і відповідальна дівчина, яка обов'язково повинна добре готувати.
... Читати далі »
Переглядів: 11577 / Дата: 28.07.2012
Коментарів: 0
1-10 11-20 ... 191-200 201-210 211-218