Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Гороскопи і поради астрологів
« 1 2 ... 20 21 22 23 »

Гороскоп на 6 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Ви не станете нервувати і хвилюватися через те, що відбувається навколо, а значить, будете здатні приймати швидкі і правильні рішення в ситуаціях, коли це необхідно зробити, не відкладаючи виконання на потім.

ТІЛЕЦЬ

Спробуйте піти шляхом, який не буде вселяти в вас стовідсоткової впевненості в успіху, але можливо саме він виявиться найкращим. Головне, щоб ви не переоцінювали свої сили і не чекали, що в разі невдачі вас чекає поблажливість.

БЛИЗНЮКИ

Це відповідний день для обмірковування планів на майбутнє і спроб зрозуміти причини минулих помилок і успіхів, при цьому, зможете знайти цікаві паралелі і зробити висновки, як ... Читати далі »

Переглядів: 11714 / Дата: 06.08.2012
Коментарів: 0

Порада, які сприятливі дні для весілля є в 2012 році

Які сприятливі дні для весілля є в 2012 році? Коли самі зірки і планети допоможуть укласти міцний шлюб, якому нічого не буде страшно?

Весільний календар: Січень

12-22 (числа) - міцний союз, в родині будуть душевна близькість, гармонія і вірність.

28-31 - ідеальний час для укладення шлюбу для пар, відносини яких тривають менше року.

Гороскоп весіль на 2012 рік: Лютий

1-18 - ваша сім'я буде дуже міцною і непорушною, сварки і чвари вам не страшні. ... Читати далі »

Переглядів: 12823 / Дата: 06.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Сьогодні постарайтеся поглянути на себе очима стороннього спостерігача і усвідомити ті недоліки, які заважають підтримувати рівні стосунки з людьми. Особливо, якщо відчуваєте, що останнім часом все важче знаходити спільну мову з оточуючими.

ТІЛЕЦЬ

Широке застілля буде прекрасним приводом, як для нових знайомств, так і для обговорення важливих ділових проблем. Однак сьогодні краще відмовитися від вживання міцних напоїв, інакше ви можете втратити почуття міри і відчуття реальності.

БЛИЗНЮКИ

Весь день будете перебувати в клопотах і, не знайшовши собі помічників, можете не тільки втомитися, але й відчути занепад сил, особливо, якщо останнім часом не приділяли достатньо часу сну та відпочинку.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11618 / Дата: 05.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 3 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Сьогодні не варто намагатися змінювати звичний розпорядок дня навіть на догоду новомодним віянням, оскільки це може завдати шкоди вашому самопочуттю і, як наслідок, надовго вивести з рівноваги.

ТІЛЕЦЬ

Швидше за все захочеться будь-якою ціною звернути на себе увагу оточуючих, однак висока ймовірність того, що у відповідь можете почути неприємні висловлювання або викликати у людей зовсім не ту реакцію, на яку розраховували.

БЛИЗНЮКИ

У важкій ситуації будете або пасувати перед труднощами, або, навпаки, станете робити відчайдушні кроки, щоб врятувати становище. Однак сьогодні доведеться діяти швидко, але продумано, інакше ефект від ваших зусиль буде мінімальним.

РАК

... Читати далі »
Переглядів: 11247 / Дата: 03.08.2012
Коментарів: 0

Восточный гороскоп на следующую неделю: 6.08 - 12.08КОЗЕРОГАМ на следующей неделе следует переосмыслить накопленный опыт, попробуйте также наметить планы на будущее. Важные дела могут складываться не так, как бы вам хотелось, однако на помощь придет верный друг. С близкими людьми будьте внимательными и вежливыми.

ВОДОЛЕЙ на этой неделе должны использовать благоприятный момент, чтобы разобраться с нерешенными проблемами. Все силы сконцентрируйте на завершении уже начатых дел, тогд ... Читати далі »
Переглядів: 12111 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Варто розслабитися і плисти за течією, оскільки сьогодні навряд чи вдасться виконати хоча б один пункт з наміченого розпорядку дня. Це може перетворити вас на виключно дратівливу та нервову людину.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »
Переглядів: 11703 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Гострий розум і вміння приймати швидкі рішення дозволять вам досягти успіху як в індивідуальній діяльності, так і в колективних справах, особливо, якщо доведеться йти неперевіреним шляхом або ризикувати.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »

Переглядів: 12117 / Дата: 01.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 31 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Сьогодні на багато що може вистачити енергії та ентузіазму, тому використовуйте надану можливість переробити всі справи і підігнати всі "хвости", але тільки не на шкоду здоров'ю.

ТІЛЕЦЬ

З'явиться інтерес до розгадування таємниць і спроби вплинути на хід подій, в які ви волею чи неволею можете бути втягнуті. Головне, при цьому точно знати, що саме хочете одержати, інакше ваші зусилля можуть піти в пісок.

БЛИЗНЮКИ

... Читати далі »

Переглядів: 12148 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Прекрасний час для планування справ, особливо, якщо плани не розраховані на тривалу перспективу. У будь-якому випадку, постарайтеся привернути до обговорення проблем якомога більше людей, так як отримані поради можуть виявитися корисними.

ТІЛЕЦЬ

Використовуйте цей день для обговорення перспектив майбутніх домовленостей, оскільки зможете заздалегідь зрозуміти справжні мотиви потенційних компаньйонів і вчасно вирішити, чи варто вам продовжувати співпрацю чи ні.

БЛИЗНЮКИ

Не затівайте сьогодні ніяких важливих справ ... Читати далі »

Переглядів: 11272 / Дата: 30.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 28 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Ви сьогодні станете набагато дружелюбніше та поблажливіше ставитися не тільки до оточуючих, а й до власної персони, тому навряд чи щось зможе вивести вас із себе, і ви будете перебувати в самому доброму настрої.

ТІЛЕЦЬ

Будете здатні говорити без зупинки, і сьогодні навряд чи хтось наважиться вам заперечувати. Саме тому варто скористатися моментом, щоб перетягнути на свою сторону побільше прихильників.

БЛИЗНЮКИ ... Читати далі »

Переглядів: 11794 / Дата: 28.07.2012
Коментарів: 0