Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2017 » Вересень » 6 » Граничний вік людини визначено

Граничний вік людини визначено

Інші Медичні поради на http://radymo.com/

 

За 30 останніх років шанси людини дожити до 95 років зросли втричі

Проаналізувавши статистичні дані, голландські дослідники з Університету Еразма прийшли до висновку, що навіть з урахуванням розвитку медицини шанси чоловіків прожити більше 114 років, а жінок — понад 115,7 року залишаються надзвичайно малими.

При цьому кількість довгожителів на Землі стрімко збільшується, відзначають вчені.

Фахівці вивчили дані, що стосуються 75 тисяч жителів Нідерландів, і з’ясували, що за 30 останніх років шанси людини дожити до 95 років зросли втричі. Однак, незважаючи на помітне зростання середньої тривалості життя, ймовірність, що людина проживе більше 115 років, залишається надзвичайно низькою. За словами фахівців, дуже невеликій кількості людей це все ж таки вдавалося (зокрема, француженка Жанна Кальман дожила до 122 років), однак подібні випадки були і, на думку авторів дослідження, залишаються рідкісним винятком.

У минулому році дослідження на цю тему провела інша група вчених, що представляє Медичний коледж Альберта Ейнштейна. Тоді фахівці прийшли до дещо інших висновків — 115 років вони оголосили “середнім віком для довгожителя” тривалістю життя. У той же час, “максимальним” віком вчені назвали 125 років — ймовірність, що хоч одна людина на Землі проживе ще довше, оцінили в 0,0001 відсотка, причому в найближчому майбутньому ця цифра, на думку дослідників, навряд чи зміниться.

При цьому фахівці, які проаналізували інформацію про смертність в 40 країнах в період з 1900 року, як і автори нового дослідження, звернули увагу, що середня тривалість життя на Землі постійно збільшується.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Советуем: Разгрузочные дни на основе гречневой диеты
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Дружба на работе помогает жить
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Следуйте правилам этикета в офисе

Переглядів: 1260 / Дата: 13.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...